• -20%

Projekt skarpet 2IN Trekking Low Cut został zainspirowany badaniami nad wymaganiami stawianymi stopom podczas długich spacerów. System Two Layers pomaga zapobiegać powstawaniu pęcherzy na tkaninie lub szwach butów lub ocieraniu skóry. Dwie warstwy gwarantują, że Twoje stopy pozostaną wygodne, a jednocześnie pomagają absorbować uderzenia, gdy uderzają o ziemię.

Struktury 3D zwiększają ochronę w najbardziej narażonych obszarach, takich jak ścięgno Achillesa i podbicie. Skarpety 2IN Trekking w wersji z niskim stanem są idealne na letnie spacery: obszary o zwiększonej oddychalności warstw wewnętrznych w połączeniu z technologią Cool Air Flow zapewniają stały przepływ powietrza, utrzymując stopy w suchości i odpowiedniej temperaturze.Skarpety UYN Trekking 2 in1 Low Cut Socks – istotne cechy:

  • Naturalny materiał Natex
  • Dodatkowa ochrona kostki i ścięgna achillesa
  • Dwuwarstwowa konstrukcja zapobiegająca otarciomUżyte technologie przy produkcji UYN Trekking 2 in1


NATEX
NATEX jest szczególnie lekki i zmniejsza wagę o 25%. Odzież NATEX schnie do 50% szybciej niż porównywalna odzież nylonowa. W 100% organiczne włókno jest bardziej elastyczne, a działanie bakteriostatyczne minimalizuje nieprzyjemne zapachy


OCHRANIACZ PODBICIA
Przednia konstrukcja amortyzująca, która jednocześnie gwarantuje skuteczną wentylację stopy


COOL AIR FLOW
Struktura mikrokanałów 3D zapewniająca cyrkulację powietrza; utrzymuje stopy w suchości i komfortowej temperaturze

Specyfikacja techniczna:

MarkaUYN
Indeks41784

Ładowanie...