• -20%

Nie mogą ściskać ani ślizgać się, muszą być wygodne w noszeniu i chronić wrażliwe obszary, takie jak kostka i ścięgno Achillesa. Podobnie jak środkowy wariant Outdoor Explorer firmy UYN® – idealny punkt wyjścia na każdą wycieczkę. Materiał Natex, w 100% roślinne włókno nylonowe, gwarantuje optymalne zarządzanie klimatem. wewnątrz skarpety.

Materiały i technologie

SKŁAD:
62% POLIAMID 26% POLIESTER 8% POLIPROPYLEN 4% ELASTAN
WKŁADKA ERGOLOGICZNA
Anatomicznie ukształtowana wkładka do wysiłku sportowego i ruchu.
PRZEPŁYW CHŁODNEGO POWIETRZA
Struktura mikrokanałów 3D do cyrkulacji powietrza; utrzymuje stopy w suchości i komfortowej temperaturze.
PRZECIW Obciążeniu
Dzianinowa struktura amortyzująca wstrząsy z przodu, która jednocześnie gwarantuje wydajną wentylację stopy.
DOCELOWY BANDAŻ UCISKOWY
Podwójny asymetryczny bandaż ze zintegrowanym poceniem. Do zlokalizowanej kompresji dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
WNĘTRZE-OCHRONA KOSTEK
Asymetryczna ochrona kostki wbudowana w goleń. Zmniejsza nacisk podczas aktywności.
TARCZA PRZEDWSTRZĄSOWA
ZERODOR
Przeplatana zwykłą przędzą, zaawansowana srebrna przędza metalowa ZERODOR zapewnia działanie antystatyczne i antybakteryjne. W ten sposób zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, nadając odzieży UYN długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Jony srebra ZERODOR są nierozerwalnie zintegrowane z włóknami, gdzie zachowują swoje właściwości i są odporne na pranie i zużycie.
NATEX
Dzięki specjalnej przędzy NATEX, UYN pozwala naturze pracować dla Twojego dobrego samopoczucia. NATEX jest wyjątkowo lekki i zmniejsza wagę o 25 procent. Odzież NATEX schnie do 50 procent szybciej niż porównywalne ubrania nylonowe. W 100% naturalne włókno organiczne jest bardziej elastyczne, a działanie bakteriostatyczne minimalizuje nieprzyjemne zapachy.

Specyfikacja techniczna:

Marka
UYN
Indeks
41789

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...