• -31%

Rękawice softshellowe VR Glove to produkt brytyjskiej firmy Rab o lekkiej i wygodnej konstrukcji. Doskonale nadają się one do użytkowania w chłodnych i suchych warunkach z uwagi na to, że najlepiej chronią przed wiatrem, zachowując przy tym niezwykłą oddychalność.

Rękawice Rab VR Glove zostały wykonane z lekkiego materiału typu softshell – Matrix™. Słynie on ze swej elastyczności i oddychalności, dzięki czemu rękawice nie ograniczają swobody ruchów i pozostawiają dłonie suche i świeże przez długi czas. Materiał ten jest odporny na przetarcia oraz mechaniczne uszkodzenia. Na wewnętrznej stronie dłoni wykorzystano z kolei niezwykle wytrzymałą skórę, która znacznie poprawia pewność chwytu. Jest ona surowcem naturalnym, który oddycha, wchłania i oddaje wilgoć.

Zastosowanie trwałych i mocnych materiałów o wyjątkowych właściwościach gwarantuje, że rękawice bez problemu poradzą sobie podczas różnego rodzaju aktywności, nawet w wymagających górskich warunkach.

Rękawice są wygodne, świetnie wyglądają i dobrze dopasowują się do dłoni. Wszystkim nowoczesnym osobom z pewnością spodoba się to, że bez problemu mogą w nich obsługiwać ekrany dotykowe. Rękawice te znakomicie sprawdzą się więc nie tylko w warunkach górskich, ale również w codziennym użytkowaniu.

Rękawice Rab VR Glove – istotne cechy:

  • Materiał typu softshell Matrix™ – lekki, wytrzymały, elastyczny, oddychający;
  • Skórzana wewnętrzna strona dłoni;
  • Możliwość obsługiwania ekranów dotykowych;
  • Świetny wygląd i dobre dopasowanie do dłoni.

Użyta technologia przy produkcji Rękawic VR rab

Rab Matrix™
Matrix™ to materiał typu softshell, którego charakterystycznymi cechami są rozciągliwość, duża wytrzymałość i ochrona przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Szybkoschnący materiał pozwala zachować komfort suchej skóry, chroni on również przed wiatrem, zapewniając jednocześnie odpowiedni przepływ powietrza.


 OBWÓD DŁONIDŁUGOŚĆ DŁONI
XS16.5cm-18cm15.5cm-16.5cm
S18-19cm16.5-18cm
M20-21.5cm19-20cm
L23-24cm21.5-23cm
XL24-25.5cm23-24cm
XXL25.5-26.5cm24-25.5cm

Specyfikacja techniczna:

MarkaRab
Indeks34729
ean13821468894570
Stan:Nowy
Ładowanie...