• -35%

Przedstawiamy Wam uniwersalne męskie rękawice Rab Flux Liner Glove, które sprawdzą się zarówno na co dzień, podczas spaceru w parku, jak i w czasie wędrówki górskimi szlakami. Można je również wykorzystać jako rękawice dodatkowe w wyższych i chłodniejszych partiach gór.

Rękawice męskie Flux Liner Glove znanej brytyjskiej firmy Rab nie tylko świetnie wyglądają na dłoniach, ale przede wszystkim posiadają te właściwości, które powinny mieć każde rękawice – są ciepłe, lekkie i rozciągliwe.

Męskie rękawice Rab Flux Liner Glove stworzone zostały z elastycznej, szczotkowanej tkaniny, która zagwarantuje nam wygodę użytkowania oraz dobre dopasowanie do dłoni. Lekkie polarowe rękawice zostały pokryte Polygiene® STAY FRESH – warstwą kontroli zapachu. Dzięki niej możemy korzystać z rękawic wielokrotnie, zanim je wypierzemy, gdyż długo pozostaną one świeże. Obróbka Polygiene® redukuje bakterie, które powodują przykry zapach o ponad 99%. Działa ona tylko na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie, które znajdujące się na naszej skórze. Jest więc całkowicie bezpieczna.

Rękawice Rab Flux Liner Gloves znajdą wszechstronne zastosowanie z uwagi na to, iż są superlekkie i nie zajmą wiele miejsca w naszym bagażu.

Rękawice Rab Flux Liner Gloves – istotne cechy:

  • Uniwersalne rękawice zapewniające ciepło i wygodę;
  • Podwójny elastyczny mankiet;
  • Polygiene® STAY FRESH – aktywna technologia kontroli zapachów do stosowania na materiałach o wysokiej wydajności;
  • Supperlekkie rękawiczki mieszczące się w każdym plecaku.

Użyte technologie przy produkcji rękawic Rab Flux Liner Gloves

Polygiene® STAY FRESH
Polygiene® STAY FRESH – aktywna technologia antybakteryjna, która skutecznie redukuje namnażanie się bakterii (o ponad 99%), a tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zastosowaniu tej technologii, tkaniny na dłużej pozostają świeże. Obróbka Polygiene® jest całkowicie bezpieczna dla naszych dłoni, gdyż działa ona wyłącznie na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie znajdujące się na skórze.


 OBWÓD DŁONIDŁUGOŚĆ DŁONI
XS16.5cm-18cm15.5cm-16.5cm
S18-19cm16.5-18cm
M20-21.5cm19-20cm
L23-24cm21.5-23cm
XL24-25.5cm23-24cm
XXL25.5-26.5cm24-25.5cm

Specyfikacja techniczna:

MarkaRab
Indeks32215
ean13821468826571
Stan:Nowy
Ładowanie...