• -30%

Damskie rękawice Rab Flux Liner Glove nie tylko świetnie się prezentują, ale spełniają też wszystkie te kryteria, które powinny mieć uniwersalne rękawice na każdą porę roku – są lekkie i rozciągliwe, a przy tym zapewniają ciepło.

Polarowe rękawice damskie Rab Flux Liner Glove wykonane są ze szczotkowanej i elastycznej tkaniny, dzięki której rękawice bardzo dobrze dopasowują się do kobiecej dłoni. i są niezwykle wygodne. Zostały one pokryte aktywną technologią antybakteryjną, Polygiene® STAY FRESH, która w skuteczny sposób eliminuje bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, a tym samym zapewnia świeżość na dłużej. Obróbka Polygiene® jest całkowicie bezpieczna, gdyż działa jedynie na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie na naszej skórze.

Wszystkim aktywnym Paniom spodoba się to, że rękawice Rab Flux Liner Gloves znajdą wszechstronne zastosowanie, ponieważ są wyjątkowo lekkie i bez problemu zmieszczą się w każdym bagażu.

Rękawice Rab Flux Liner Gloves damskie – istotne cechy:

  • Rękawice uniwersalne, które gwarantują ciepło i wygodę;
  • Świetnie dopasowane do dłoni;
  • Aktywna technologia kontroli zapachów Polygiene® STAY FRESH do stosowania na materiałach o wysokiej wydajności;
  • Bardzo lekkie rękawiczki mieszczące się w każdym bagażu.

Użyte technologie przy produkcji rękawic Rab Flux Liner Gloves damskie

Polygiene® STAY FRESH
Polygiene® STAY FRESH – aktywna technologia antybakteryjna, która skutecznie redukuje namnażanie się bakterii (o ponad 99%), a tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zastosowaniu tej technologii, tkaniny na dłużej pozostają świeże. Obróbka Polygiene® jest całkowicie bezpieczna dla naszych dłoni, gdyż działa ona wyłącznie na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie znajdujące się na skórze.


 OBWÓD DŁONIDŁUGOŚĆ DŁONI
XS 16.5cm-18cm 15.5cm-16.5cm
S 18-19cm 16.5-18cm
M 20-21.5cm 19-20cm
L 23-24cm 21.5-23cm
XL 24-25.5cm 23-24cm
XXL 25.5-26.5cm 24-25.5cm

Specyfikacja techniczna:

Marka
Rab
Indeks
32223
ean13
821468826601
Stan:
Nowy produkt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...