• -31%

Drogie Panie, mamy dla Was idealne rękawice na każdą porę roku i okazję – czy to spacer po parku, czy górską eskapadę. Sprawdzą się one również jako dodatkowe rękawice w chłodniejszych i trudniejszych warunkach alpejskich. O czym mówimy? O damskich rękawicach Flux Liner Glove renomowanej brytyjskiej firmy Rab!

Damskie rękawice Rab Flux Liner Glove nie tylko świetnie się prezentują, ale spełniają też wszystkie te kryteria, które powinny mieć uniwersalne rękawice na każdą porę roku – są lekkie i rozciągliwe, a przy tym zapewniają ciepło.

Polarowe rękawice damskie Rab Flux Liner Glove wykonane są ze szczotkowanej i elastycznej tkaniny, dzięki której rękawice bardzo dobrze dopasowują się do kobiecej dłoni. i są niezwykle wygodne. Zostały one pokryte aktywną technologią antybakteryjną, Polygiene® STAY FRESH, która w skuteczny sposób eliminuje bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, a tym samym zapewnia świeżość na dłużej. Obróbka Polygiene® jest całkowicie bezpieczna, gdyż działa jedynie na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie na naszej skórze.

Wszystkim aktywnym Paniom spodoba się to, że rękawice Rab Flux Liner Gloves znajdą wszechstronne zastosowanie, ponieważ są wyjątkowo lekkie i bez problemu zmieszczą się w każdym bagażu.

Rękawice Rab Flux Liner Gloves damskie – istotne cechy:

  • Rękawice uniwersalne, które gwarantują ciepło i wygodę;
  • Świetnie dopasowane do dłoni;
  • Aktywna technologia kontroli zapachów Polygiene® STAY FRESH do stosowania na materiałach o wysokiej wydajności;
  • Bardzo lekkie rękawiczki mieszczące się w każdym bagażu.

Użyte technologie przy produkcji rękawic Rab Flux Liner Gloves damskie

Polygiene® STAY FRESH
Polygiene® STAY FRESH – aktywna technologia antybakteryjna, która skutecznie redukuje namnażanie się bakterii (o ponad 99%), a tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zastosowaniu tej technologii, tkaniny na dłużej pozostają świeże. Obróbka Polygiene® jest całkowicie bezpieczna dla naszych dłoni, gdyż działa ona wyłącznie na powierzchni tkaniny, nie ingerując w naturalne bakterie znajdujące się na skórze.


 OBWÓD DŁONIDŁUGOŚĆ DŁONI
XS16.5cm-18cm15.5cm-16.5cm
S18-19cm16.5-18cm
M20-21.5cm19-20cm
L23-24cm21.5-23cm
XL24-25.5cm23-24cm
XXL25.5-26.5cm24-25.5cm

Specyfikacja techniczna:

MarkaRab
Indeks32223
ean13821468826601
Stan:Nowy
Ładowanie...