• -28%

Koszulka termoaktywna z długimi rękawami Evolutyon jest idealna na intensywne, ciężkie treningi, szczególnie jesienią i w łagodne zimowe dni. Wykonany z Natex, w 100% organicznego włókna nylonowego, pozwala na doskonałą kontrolę temperatury.

Na jej wewnętrznej powierzchni znajdują się rowki umożliwiające stałą cyrkulację powietrza. Dzięki temu koszulki z warstwą podstawową Evolutyon wchłaniają pot i zapewniają uczucie świeżości podczas treningu.

Innowacyjna konstrukcja umożliwiająca wykonanie koszulki z jednego elementu w obszarze ramion i barków gwarantuje najwyższą swobodę ruchów podczas uprawiania ulubionego sportu.

Koszulka UYN Evolutyon Long – istotne cechy:

  • Wytrzymały materiał NATEX w 100% z naturalnych materiałów
  • Wysokie właściwości izolujące
  • Innowacujny krój HYPERMOTION
  • Trójwymiarowe kanały COOLVENT zapewniające wysąką wentylacjeUżyte technologie przy produkcji UYN Evolutyon Long


HEATMEMORY
Połączenie mocy z wygodą nie jest zadaniem łatwym jednak wciąż możliwym do osiągnięcia. Dzięki izolującej komorze HEATMEMORY Twoje ciało będzie chronione przed zimnem.


NATEX
NATEX jest szczególnie lekki i zmniejsza wagę o 25%. Odzież NATEX schnie do 50% szybciej niż porównywalna odzież nylonowa. W 100% organiczne włókno jest bardziej elastyczne, a działanie bakteriostatyczne minimalizuje nieprzyjemne zapachy.


HYPERMOTION
Obszar ramion jest wykonany z jednego kawałka materiału, bez pionowych szwów. Większa swoboda ruchów, większe wsparcie dla mięśni i postawy ciała


DRYLIGHT
Odprowadza pot na zewnątrz dzięki lżejszej, niezwykle chłonnej technologii dziania


COOLVENT
Wewnętrzna powierzchnia z kanałami zapewnia stały przepływ powietrza. Szybko wchłania pot, chłodzi ciało podczas aktywności i utrzymuje suchość skóry


FEELINES
Dynamiczna linia szwów płynnie łączy poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów

Specyfikacja techniczna:

MarkaUYN
Indeks40078
ean138054216261603
Stan:Nowy

Ładowanie...