Spodnie Milo zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających turystach.

Spodnie to podstawowa część ubioru turysty. Odpowiedni dobór spodni ma wpływa na nasz komfort podczas wyprawy w góry. Przy wyborze spodni bardzo ważnym elementem jest materiał z jakich są one wykonane. Wysokiej klasy materiał wykorzystywany do produkcji sprawia, że spodnie milo zapobiegają nadmiernemu poceniu się co wyklucza nieprzyjemne uczucie przemoczenia. Dzięki zastosowaniu materiału Extendo np. spodnie brenta, spodnie tacul, spodnie dru oraz spodnie maloja spodnie te nie ograniczają ruchów podczas technicznych, dynamicznych przejść w górskim terenie. Dzięki specjalnej technologii materiałowej, spodnie trekkingowe milo są lekkie (np. velan, juuly), elastyczne i pozwalają skórze oddychać nawet w najcięższym terenie. Milo produkuje spodnie damskie oraz męskie. Najczyściej tą różnicę można rozpoznać po kroju oraz "kwiatku" na damskich spodniach. W spodniach milo często można spotkać wzmocnienia na kolanach, tyłku czy okolicach kostek z materiału typu ripstop czy kevlar.

Polska firma Milo w swojej kolekcji posiada spodnie milo w różnych kolorach, rozmiarach i krojach, dostosowanych do sylwetki zarówno pań, jak i panów. Poniżej przedstawiamy Państwu dostępną w naszym sklepie kolekcje.

Spodnie Marki Milo to idealne połączenie wygody oraz wysokiej jakości spodni trekkingowych. Idealnie spisują się w warunkach górskich. Często wybierane przez nowicjuszy a także zaawansowanych "góromaniaków"