Trek Wahoo

Trek Wahoo jest przedstawicielem hybrydowych rowerów dla dzieci. Idealnie radzących sobie zarówno podczas przejażdżek po parku, mieście, jak i rodzinnych wypadów za miasto w weekend. Przeważnie wyposażone są w opony o uniwersalnym szybkim bieżniku. Występuję w rozmiarach kół 20", 24" i 26". Geometria ramy pozwala komfortowa wsiadać i zsiadać, dzięki niskiemu przekrokowi. Wszystkie modele wyposażone są w aluminiowe ramy oraz widelce pozbawione amortyzacji.

Trek Wahoo, co to za rower?

Trek Wahoo został stworzony z myślą o dzieciach i ma jedno zadanie. Sprawić, aby jazda na rowerze stała się przyjemnością i świetną zabawą. Zaliczany jest do kategorii rowerów hybrydowych dla dzieci. Co to właściwie znaczy? Są to rowery stworzone, aby zaspokoić, wszystkie pomysły i potrzeby dzieci. Nieważne czy jego głównym przeznaczeniem będą dojazdy do szkoły, wypady z koleżankami i kolegami na przejażdżki po parku, weekendowy wypad z rodzicami na wycieczkę. Wahoo da radę.

Zastosowane w nim rozwiązania, mają na celu dostarczyć maksimum frajdy z jazdy i sprawić, że będzie lekka i przyjemna. Lekka aluminiowa rama z niskim przekrokiem, napęd o 8 przełożeniach z tyłu i jedną zębatką z przodu, hamulce szczękowe dla lepszej kontroli prędkości oraz opony o uniwersalnym bieżniku. Tworzą przepis na rower idealny dla naszej pociechy.

Wahoo występują w trzech rozmiarach kół, dopasowanych do wieku oraz wzrostu. Najmniejszy rozmiar kół, czyli 20” idealny będzie dla dzieci w wieku 6-8 lat i wzroście 114-132 cm. Koła 24” będą odpowiednie dla dzieci 8-12 lat i 130-150 cm wzrostu. Ostatni 26” nada się dla dzieci o wzroście 135-160 cm. Wszystkie modele Wahoo posiadają sztywny widelec z przodu, dla zwiększenia wydajności podczas pedałowania.

Opinie o Trek Wahoo

Trek Wahoo został stworzony z myślą o dzieciach, co zostało przez młodych użytkowników docenione. Aluminiowa lekka konstrukcja ramy z niskim przekrokiem, ułatwia wsiadanie oraz zsiadanie, ponadto daje większy prześwit, gdy konieczne jest nagłe zeskocznie z roweru. Hamulce szczękowe (obsługiwane klamką z kierownicy), zapewniają większą siłę hamowania i lepszą kontrolę prędkości. Niemniej zalecane są już dla dzieci, które dobrze radzą sobie z kontrolą jazdy. Ponadto młodzi kolarze, doceniają przerzutkę zainstalowaną tylko z tyłu, zakres przełożeń jest wystarczający, aby lekko podjeżdżać pod górę, a obsługa lekka i przyjemna.

Cena roweru Trek Wahoo

Cena rowerów dla dzieci Trek Wahoo, uzależniona jest od rozmiaru kół. Modele dla najmłodszych na kołach 20” kosztują 2 599 PLN, następnie mamy Wahoo 24 w cenie 2 699 PLN model na największych kołach 26” dostępny jest w cenie 2 899 PLN. Wszystkie modele wyposażone są w aluminiową ramę, sztywny widelec z przodu, przerzutkę z tyłu oraz hamulce szczękowe. Ponadto każdy wariant dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. 

Gwarancja na model Trek Wahoo

Rowery dla dzieci Trek Wahoo mają dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela na ramę. Ponadto lakier posiada dodatkową roczną gwarancję od dnia zakupu. Pozostałe komponenty obejmuje normalną 24-miesięczna gwarancja producenta.

Jaki model Trek Wahoo wybrać?

Odpowiedni do wieku, wzrostu i umiejętności jazdy naszej pociechy. Nie ma nic gorszego podczas nauki jazdy niż źle dobrany rozmiar roweru. Jeżeli dziecko będzie się na nim męczyło, bo będzie za duży lub za mały, cała przyjemność z jazdy zostanie stracona. Dlatego też polecamy zapoznać się w informacjami i opisami producenta. Naturalnie najlepiej mimo wszystko przymierzyć się do danego roweru, dlatego też zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych goodsport. Jeżeli nie jest to możliwe, a mają Państwo wątpliwości, który rozmiar wybrać. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Promocja i wyprzedaż, kiedy jest najczęściej?

Trek Wahoo podobnie jak każdy inny rower w naszej ofercie można kupić w korzystniejszej cenie na koniec sezonu. Ponadto, jako że jest to rower przeznaczony dla dzieci, dodatkowe promocje występują w okolicach dnia dziecka oraz świąt. Naturalnie jesteśmy otwarci na rozmowy z młodymi negocjatorami.

Jaki model Wahoo jest najlepszy?

Modele Trek Wahoo są zbliżone między sobą, jak chodzi o osprzęt i zastosowane rozwiązania. Największa różnica wynika z rozmiaru koła, w zależności od wieku i wzrostu naszej pociechy wyboru możemy dokonać wśród rowerów na kołach 20”, 24” i 26”. Warto mieć na uwadze, że niezależnie od rozmiaru kół, posiadają one hamulce szczękowe. Ich obsługa dla przede wszystkim dla młodszych kolarzy, może być problematyczna. Dlatego też należy wziąć pod uwagę umiejętności oraz pewność jazdy podczas wyboru tego właśnie modelu.

Ponadto jak już wspominaliśmy, wszystkie modele Wahoo mają ramę wykonaną z aluminium. Kaseta o szerokim zakresie ułatwia zdobywanie nawet stromych podjazdów. Przerzutka tylko z tyłu pozwala z dziecięcą łatwością zmianę przełożeń. Jedna zębatka z przodu została tutaj zamontowana celowo, eliminuje problematyczną w obsłudze dla dzieci przerzutkę przednią. Ponadto zmniejsza ryzyko spadnięcia i zaklinowania się łańcucha, czyniąc Wahoo, jeszcze bardziej bezawaryjnym rowerem.

Trek Wahoo, przeznaczenie

Trek Wahoo są uniwersalnymi, hybrydowymi rowerami dla dzieci. Stworzonymi po to, aby sprostać wszystkim wymaganiom młodych rowerzystów. Zastosowane w nich technologie i rozwiązania, mają dać pełnie frajdy z jazdy. Niezależnie, czy na co dzień Wahoo będzie używany do dojazdów do szkoły, popołudniowej jazdy po parku z przyjaciółmi, weekendowej rodzinnej wyprawy. Podoła każdemu wyzwaniu i dostarczy pełne spektrum pozytywnych doznań. 

Trek Wahoo czy można kupić na raty?

Trek Wahoo 26 dostępne w ofercie ratalnej. Wszelkie szczegóły dostępne są przy konkretnym wybranym modelu. Pozostałych modeli na mniejszych kołach nie można kupić na raty w naszym sklepie. 

Ładowanie...