Trek Slash

Trek Slash to nasz najszybszy rower enduro. Nowoczesna geometria, najlepsze w swojej kategorii właściwości jezdne czynią ten rower najlepszym wyborem jeśli chcesz zostać królem góry albo stanąć na podium zawodów enduro.

Trek Slash 7 2023
  • -6 500,00 zł
  • Dostawa 0 zł
Rowery Enduro / DH
Trek Slash 7 2023
13 299,00 zł19 799,00 zł
Trek Slash 8 2023
  • -7 450,00 zł
  • Dostawa 0 zł
Rowery Enduro / DH
Trek Slash 8 2023
15 449,00 zł22 899,00 zł
Trek Slash 9.8 2023
  • -7 500,00 zł
  • Dostawa 0 zł
Rowery Enduro / DH
Trek Slash 9.8 2023
30 499,00 zł37 999,00 zł

Trek Slash co to za rower?

Trek Slash to rower z pełnym zawieszeniem, posiadający 170 mm skoku z przodu i 160 mm skoku zawieszenia z tyłu. Jeździ na szybkich kołach 29 cali i ma nowoczesną geometrię dzięki czemu doskonale się prowadzi nawet na najtrudniejszych trasach. Doskonałe właściwości Slasha ułatwiają prowadzenie roweru, wybaczają błędy i dają riderowi poczucie bezpieczeństwa. Slash oprócz szybkości na odcinkach specjalnych zapewni Ci dobrą zabawę w bikeparku. Jest bardzo skoczny, zwrotny i nie boi się odrywać od ziemi.
To prawdopodobnie najlepiej jeżdżący rower w Twoim rowerowym życiu!

Opinie o Trek Slash

Trek Slash cieszy się doskonałą opinią nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników. Slash stoi na pudle praktycznie każdych zawodów enduro w naszym kraju. Nasz team enduro Trek Bielsko Racing ściga się z powodzeniem właśnie na modelu Slash. Podobne odczucia mają nasi klienci, którzy zakupili Slasha. Ciężko znaleźć osobę, która nie lubiłaby swojego Slasha. 
Slash preferuje przede wszystkim jazdę w dół, ale musimy przyznać, że podjazdy mimo zjazdowej geometrii nie sprawiają większych problemów. Długa rama, koła 29 i płaski kąt główki dają poczucie siedzenia bardziej "w rowerze" niż na rowerze, co ułatwia zwłaszcza trudniejsze podjazdy. 

Cena roweru Trek Slash.

Trek Slash występuje w dwóch wersjach aluminiowych oraz trzech wersjach karbonowych.Slash 7 oraz 8 posiadają ramy aluminiowe. Ich ceny to kolejno 19799 oraz 22899. Ceny modeli karbonowych zaczynają się od 29000. W goodsport.pl dajemy naszym klientom możliwość upgrade'u osprzętu w wybranych modelach, wówczas cena jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. 

Gwarancja na model Trek Slash

Trek Slash posiada dożywotnią gwarancję na ramę oraz dwa lata na części od daty zakupu. Firma Trek daje również rok gwarancji na lakier oraz rok gwarancji na łożyska zawieszenia. Gwarancja na ramę dotyczy również tylnego trójkąta. 
Jeśli coś zostało uszkodzone z winy użytkownika i wymaga wymiany, firma trek zapewnia każdą część ramy wliczając w to widełki, łączniki, śruby oraz łożyska. 

Jaki model Trek Slash wybrać?

Wszystko zależy od naszego budżetu oraz potrzeb. Jeśli nie zależy nam na karbonowej ramie, to modele 7 i 8 będą optymalne. Slash 8 jest w zasadzie rowerem kompletnym, nie wymagającym żadnych zmian, nawet osoba zaawansowana powinna być zadowolona z osprzętu i zawieszenia. Slash 7 będzie lepszym wyborem dla osoby początkującej. Stanowi dobrą bazę do upgrade'u w przyszłości. Modele 9.7 i 9.8 to modele na ramie w pełni karbonowej. Model 9.8 posiada dodatkowo koła i kierownicę z karbonu. Rower karbonowy jest lżejszy, sztywniejszy bocznie i bardziej responsywny. Te modele będą lepsze dla bardziej wymagających riderów. Model 9.9 to wersja pro, dokładnie taka sama na jakiej startują zawodnicy Trek Factory Racing ścigający się w pucharze świata i enduro world series.

Promocja i wyprzedaż, kiedy jest najczęściej?

Wyprzedaże modeli Slash najpewniej pojawiają się końcem sezonu rowerowego, ale na rabat w goodsport.pl można liczyć zawsze ;)

Jaki model Slasha jest najlepszy?

Najlepszym modelem jest niewątpliwie Slash 9.9 ponieważ jest najlepiej wyposażony, posiada topowe zawieszenie i części prosto z pucharu świata. Jest też przy okazji najdroższy. Nie zawsze natomiast najlepszym wyborem będzie ten najdroższy. Zwykle wersja która spełnia nasze oczekiwania osprzętowe i budżetowe wystarcza. Najlepszy stosunek osprzęt/rama/cena oferuje Slash 8. Aluminiowa rama, wysokiej klasy zawieszenie i napęd. Kompletny rower, który można zabrać na trasę.

Trek Slash, przeznaczanie

Trek Slash to 100% rower enduro. Jego przeznaczeniem są najtrudniejsze zjazdy, duże uskoki, szybkie tasy, strome ścianki. Im trudniej tym Slash czuje się lepiej. Slash ma duży skok zawieszenie, zjazdową geometrię i koła 29 cali. Dzięki temu połączeniu jest wyjątkowo szybki. Łatwo nabiera prędkość, utrzymuje pęd i nie straszne mu żadne przeszkody na trasie. 

 Trek Slash czy można kupić na raty?

Tak, w goodsport.pl można kupić każdy model na raty. Oferujemy do 40 rat 0%

Ładowanie...