Trek Roscoe

Trek Roscoe to bezkompromisowy, rasowy rower trail zbudowany na sztywnej ramie. Geometria, osprzęt, skok zawieszenia wszystko zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach, aby dać maksimum frajdy podczas jazdy w terenie, niezależnie jak wymagający on będzie. 

Trek Roscoe 8 2023
  • -4 700,00 zł
  • Dostawa 0 zł
Rowery MTB / XC
Trek Roscoe 8 2023
7 999,00 zł12 699,00 zł
Trek Roscoe 9 2023
  • -5 460,00 zł
  • Dostawa 0 zł
Rowery MTB / XC
Trek Roscoe 9 2023
8 839,00 zł14 299,00 zł

Trek Roscoe  co to za rower?

Trek Roscoe to rower stworzony od podstaw w jednym celu, dostarczyć użytkownikowi dobrą zabawę i frajdę z jazdy. Nowoczesna, progresywna geometria sprawia, że rower świetnie się prowadzi w każdym terenie.

Roscoe zaliczamy do kategorii rowerów trail, których naturalnym środowiskiem jest teren oraz leśne ścieżki. Świetnie sprawdzi się jako rower na wyprawy i do eksploracji. Ponadto na przygotowanych miejscówkach, dostarczy frajdy z jazdy jak żaden inny rower. Dynamika, zwrotność i skoczność to cechy, które go wyróżniają.

Rower wyposażono w amortyzator przedni o skoku 140 mm, który doskonale połyka napotkane nierówności terenu. Geometria ramy sprawia, że jest on stabilny i przewidywalny podczas jazdy w terenie, jednocześnie zwinny. Duże koła 29” wyposażone w szerokie opony dodatkowo wygładzają teren i gwarantują trakcję zawsze, gdy jej potrzebujemy.

Opinie o Trek Roscoe 

Roscoe spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród użytkowników. Docenią oni głównie jego uniwersalność oraz frajdę z jazdy, jaką ten rower daje w terenie. Ponadto świetnie odnajdzie się jako rower na wyprawy, gdzie będziemy zmagać się z wymagającym terenem, a tylne zawieszenie mogłoby tylko przeszkadzać, podczas montażu sakw i bagażu. 

Cena roweru Trek Roscoe

Wszystkie modele oparto na stopach aluminium. Głównie dlatego, że Roscoe to rower nastawiony na dobrą zabawę, a nie szukanie oszczędności w wadze. Do wyboru są cztery modele różniące się głównie osprzętem. Ceny zaczynają się od 6 499 PLN za model Roscoe 6, natomiast topowy model oznaczony numerem 9 kosztuje 14 299 PLN. Niezależnie od wybranej opcji, każdy posiada tą samą, świetną ramę, natomiast różnice wynikają, z osprzętu i komponentów. 

Gwarancja na model Trek Roscoe 

Roscoe podobnie jak inne rowery Trek, ma dożywotnią gwarancję na ramę dla pierwszego właściciela. Przez pierwszy rok dodatkowa gwarancja obejmuje lakier i łożyska ramy. Wszystkie inne komponenty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. 

Jaki model Trek Roscoe  wybrać?

Nieskromnie możemy powiedzieć, że każdy jest świetny i na pewno jazda na Roscoe będzie uzależniająca. Podczas wyboru naturalnie kluczowym czynnikiem będzie posiadany przez nas budżet. Niemniej korzysta oferta ratalna, może tutaj przyjść z pomocą. 

Jeżeli szukamy roweru na lata i nie chcemy bawić się w modyfikacje, jednocześnie przez długi czas cieszyć się długą bezawaryjną jazdą w terenie, polecamy model Roscoe 8, ma on wszystko, czego potrzeba i na pewno sprosta nawet wymagającym użytkownikom. Jeżeli Rock Shox i Sram użyte w nim nie do końca do nas przemawiają, wówczas, zawsze możemy dopłacić do modelu Roscoe 9, gdzie znajdziemy osprzęt Shimano i amortyzację Fox’a. 

Promocja i wyprzedaż, kiedy jest najczęściej?

Specjalne oferty na Trek Roscoe najłatwiej ustrzelić po sezonie, niemniej, polecamy również obserwować na bieżąco nasze social media oraz stronę goodsport.pl. Gdyż okazjonalnie  nawet w środku sezonu można ustrzelić super promocję. Ponadto, jeżeli jesteś zdecydowany na ten rower, odezwij się do nas, czujemy w kościach, że się dogadamy. 

Jaki model Roscoe jest najlepszy?

Taki, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania właściciela. Naturalnie, możemy powiedzieć, że najwyższy model będzie najlepszy. Zapewne w wielu użytkowników doceni wysokiej klasy zawieszenie i osprzęt w nim użyty i niczego więcej nie będą potrzebować. Niemniej lata pracy w branży udowodniły nam, że co osoba to inne oczekiwania.

Dlatego też, mamy świadomość, że nie każdy fabrycznie sprzedawany rower ma dokładnie takie komponenty, jak oczekujemy. Ponadto czasami, tak trywialna sprawa, jak kolor nie spełnia naszych wyobrażeń o rowerze marzeń. Dlatego też jesteśmy otwarci na rozmowy, o modyfikacjach i personalizacji roweru. Naturalnie, jeżeli ktoś woli to zrobić na własną rękę, ma taką możliwość.

Zatem odpowiadając na pytanie, który Roscoe jest najlepszy? Ten, który będzie używany i dawał uśmiech na ustach, właścicielowi, za każdym razem, gdy będą razem świetnie bawić się w trenie. Niezależnie jakie oznaczanie będzie miał wybrany przez nas model.

Trek Roscoe, przeznaczenie

Trek Roscoe nazywany jest luźnym sztywniakiem. Ponieważ, pomimo tego, że posiada sztywną ramę, w terenie potrafi być bardziej wyluzowany niż niejeden rower zbudowany na amortyzowanej ramie. Po prostu rower ten podobnie jak jego właściciel nie muszą niczego, nikomu udowadniać i spinać się o kolejne sekundy na segmentach Stravy. Oni wpadli do lasu w jednym celu, świetnie się bawić i nie zamierzają tego ukrywać. Ponadto na najbliższy weekend, w domu czekają już spakowane sakwy, a sam Roscoe jest już gotowy i tylko czeka, na eksploracje nowych terenów. 

Trek Roscoe, czy można kupić na raty?

Jasne, że tak. Bieżąca oferta ratalna dostępna jest przy każdym modelu w naszym sklepie internetowym. Ponadto warto śledzić nasze social media, ponieważ trafić tam można specjalne promocje nie tylko na same rowery, ale również na sposoby ich finansowania. Naturalnie w razie pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w naszych sklepach stacjonarnych. 

Ładowanie...