Trek Kickster

Trek Kickster jest rowerem biegowym, który jednocześnie będzie wstępem do fantastycznego świata rowerów. Zaraź swoje dziecko pasją do sportu, pokaż mu, że to świetna zabawa i ogromna przyjemność. Dzięki Trek Kickster przesiadka na rower będzie łatwiejsza, ponieważ odruch trzymania równowagi u twojego dziecka będzie już wyrobiony. 

Trek Kickster, co to za rower?

Trek Kickster zaliczamy do kategorii rowerów biegowych lub po prostu biegówek. Skąd taka nazwa? Otóż jak łatwo zauważyć nie posiad od pedałów, a nasze dziecko rozpędza się na nim, odpychając nogami od ziemi, ot cały sekret nazwy. 

Kickster posiada wiele cech, które sprawiają, że jazda na nim będzie dużo przyjemniejsza i dawała jeszcze więcej frajdy. Po pierwsze rama, która została wykonana z aluminium, co wpływa na niską wagę. Ponadto lekko kręcące się pompowane 12” koła, amortyzujące drgania i wibracje. Ogranicznik kierownicy, zmniejszający ryzyko nagłego skrętu koła i zblokowania go pod kątem 90 stopni do kierunku jazdy. Uchwyt na siodełku ułatwiający chwyt, aby udzielić wsparcia naszej pociesze, gdy będzie to konieczne. 

Opinie o Trek Kickster

Podobno dzieci to najbardziej wymagająca grupa klientów, nie kryją swojego niezadowolenia oraz otwarcie wyrażają opinie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że tak wymagająca grupa klientów, wybiera Trek Kickster. 

Warto mieć również na uwadze, pochlebne oponie rodziców. Zwracają oni uwagę, na lekkość toczenia się i prowadzenia Kickstera. Ponadto, podkreślają niską wagę, która ma nie tylko znacznie dla dziecka, ale też dla nich, gdy trzeba nieść biegówkę przez połowę spaceru, bo chwilowo, nie jest ona w kręgu zainteresowań. 

Cena roweru Trek Kickster

Trek Kickster został wyceniony na 1 119 PLN. Warto mieć na uwadze fakt, że Trek dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nich rowery były najwyższej jakości i trwałe. Dlatego też, kupując taki rower biegowy, mamy pewność, że będzie jak nowy, gdy przejmą go kolejni młodsi członkowie rodziny. 

Gwarancja na model Trek Kickster

Ten rower biegowy objęty jest 24 gwarancją producenta. 

Jaki model Trek Kickster wybrać?

Trek Kickster sprzedawany jest w jednym rozmiarze kół 12”, będzie odpowiedni dla dzieci o wzroście od 86 do 102 cm. Ponadto do wyboru mamy dwa kolory, jeden przeważnie preferowany jest przez dziewczynki, drugi częściej pada wyborem chłopców. Niemniej nie ma tutaj reguły i ostateczny wybór pozostawiamy w gestii własnych preferencji. 

Promocja i wyprzedaż, kiedy jest najczęściej?

Trek Kickster to rower, na który promocje i wyprzedaże, najczęściej zdarzają się w okolicach świąt lub dnia dziecka. Niemniej nie jest to regułą i nie znaczy, że tylko wtedy możemy trafić na Kickstera super okazję. Polecamy śledzić naszą stronę goodsport.pl, aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami. Ponadto mamy miękkie serca i często dla młodzi kolarze wynegocjują u nas jakiś rabat! 

Jaki model Kickster jest najlepszy?

Oferta firmy Trek posiada tylko jeden wariant roweru biegowego. Dlatego też decyzja jest nieco ułatwiona. Na uwagę zasługuje fakt, że spełnia on wszystkie kryteria, jakie biegówka powinna mieć, mianowicie: lekka rama z niskim przekrokiem, pompowane dobrze kręcące się koła, ogranicznik skrętu oraz uchwyt pod siodełkiem dla rodzica. 

Trek Kickster, przeznaczenie

Trek Kickster jest doskonałym pierwszym rowerem. Najważniejszy jest oczywiście fakt, że nasze dziecko uczy się utrzymania równowagi i balansu na rowerze. Ponadto, spacery stają się świetną zabawą i zdecydowanie łatwiejsze. Ponieważ podczas napędzania (odpychania) się nogami, dziecko siedzi na siodełku, zatem mniej się męczyć  niż idąc. Poza tym, fragmenty o odpowiednim nachyleniu, może pokonać jadąc, czyli znowu oszczędza siły. 

W ostatnich latach popularność rowerów biegowych eksplodowała, jest ku temu poważny powód. Po prostu działają i stanowią znakomity wstęp do fantastycznego świata rowerów i jazdy na nich. 

Trek Kickster czy można kupić na raty?

Trek Kickster nie jest sprzedawany w ofercie ratalnej. 

Ładowanie...