Trek Farley

Trek Farley to jedyny w swoim rodzaju rower w ofercie. Grube, a właściwie bardzo grube opony od razu rzucają się w oczy. Ponadto dają wrażenia z jazdy jedyne w swoim rodzaju i zdecydowanie uzależniają. 

Trek Farley  co to za rower?

Trek Farley to przedstawiciel rowerów typu fatbike. Rowery te powstały głównie z myślą o jeździe po piasku i śniegu, gdzie pokazują pełnię swoich możliwości. Niemniej, coraz częściej wykorzystywane są jako rowery turystyczne i do jazdy w terenie i znakomicie odnajdują się w tych warunkach. 

Grube opony, z niskim ciśnieniem sprawiają wrażenie pełzania po podłożu i zdecydowanie wymagają oswojenia się z nimi. Dlatego też jazda po asfalcie jest strasznie męcząca. Niemniej w terenie na korzeniach i kamieniach, opony pokazują swój potencjał i toczą się gładko i wręcz pochłaniają teren. 

Fatbike jak żaden inny rower zachęca do powolnej turystki, gdzie chodzi o delektowanie się każdą chwilą, a nie przebytym dystansie. Ponadto jak żaden inny rower, pozwala na jazdę niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. 

Opinie o Trek Farley 

Każda osoba, która chociaż raz spróbowała jazdy na fatbike, mówi jedno, czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem. Faktycznie tak jest, bardzo grube opony z niskim ciśnieniem sprawiają niesamowite uczucie z jazdy.

Niemniej warto mieć na uwadze, że fatbike mają tak samo dużo zwolenników, jak i przeciwników. Dlatego też, zamiast polegać na opiniach innych, polecamy samemu spróbować i wyrobić swoją własną.

Cena roweru Trek Farley

Oferta fabrycznie złożonych rowerów nie jest zbyt rozległa i składa się z dwóch modeli. Farley 5 kosztuje 10 179 PLN, natomiast model wyższy Farley 9.6 oferowany jest w cenie 19 799 PLN.  Model niższy zbudowano na ramie aluminiowej, wyższy to konstrukcja oparta na włóknach węglowych OCLV. Oba posiadają sztywną ramę oraz widelec, pozostałe różnice wynikają głównie z osprzętu. 

Gwarancja na model Trek Farley 

Farley ma gwarancję dożywotnią na ramę dla pierwszego właściciela. Ponadto pierwszy rok obowiązuję dodatkowa gwarancja na lakier i łożyska. Wszystkie komponenty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. 

Jaki model Trek Farley  wybrać?

Trek Farley, są wyspecjalizowaną maszyną dla świadomych i wiedzących czego chcą od takiego roweru użytkowników. Dlatego też przeważnie to klient dyktuje swoje wymagania. Mając to na uwadze, oferta modelowa nie jest nazbyt rozbudowana. W zamian za to istnieje możliwość zakupu samej ramy z widelcem i zbudowania wymarzonego roweru. Co więcej, dostępna jest rama z tylną amortyzacją.

Jeżeli nie chcemy bawić się w składanie samemu, wówczas oferta jest bardzo prosta. Do wyboru mamy jeden model aluminiowy i jeden karbonowy. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz posiadanego budżetu.

Promocja i wyprzedaż, kiedy jest najczęściej?

Mówiąc szczerze, najlepiej na bieżąco obserwować stronę naszego sklepu, wówczas będziemy na bieżącą z promocjami na Trek Farley. Ponadto, dla zdecydowanych klientów, postaramy się przygotować ofertę, która dopełni decyzję o zakupie naszego grubasa. 

Jaki model Farley jest najlepszy?

Zdecydowanie taki, który będzie spełniał oczekiwania właściciela. Farley to rower specyficzny i dlatego też ciężko jednoznacznie wskazać faworyta. Jeżeli szukamy oszczędności na wadze, warto zainteresować się modelem Farley 9.6 na ramie karbonowej. Ponadto kolejna korzyść płynąca z włókien węglowych to sztywność i wrażenie lepszej dynamiki jazdy roweru.

Oferta firmy Trek daje nam możliwość zbudowania, własnego skrojonego na miarę fatbike. Do wyboru w ofercie jest rama z amortyzacją, która zdecydowanie zmieni charakter naszego roweru i uczyni go jeszcze bardziej uniwersalnym. Niemniej wiemy, że wielu użytkownikom wystarcza amortyzacja płynąca z opon i sztywna aluminiowa rama jest dla nich wystarczająca. Dlatego też zachęcamy do kontaktu i rozmowy, wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie, które w pełni zadowoli państwa oczekiwania.

Trek Farley, przeznaczenie

Trek Farley jest rowerem, gotowym sprostać wszystkim przeciwnością terenu. Niezależnie czy jedziemy po korzeniach, kamieniach, piachu, błocie. Przejedzie bez problemów po wszystkim. Spakuj sakwy, wskocz na swojego Farley’a i zacznij poznawać okolicę z zupełnie innej perspektywy. Bez pośpiechu, tocz się po terenie i delektuj się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Ponadto przestań przejmować się prognozami za oknem, śnieg i trudne warunki z tym rowerem nie będą żadnym problemem. Hartuj swój charakter i bądź twardzielem jeżdżącym cały rok! 

Trek Farley  czy można kupić na raty?

Oczywiście, że można co więcej, w ofercie rat 0%. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą na gruby temat, jakimi są rowery Trek Farley. Oczywiście wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie goodsport.pl przy wybranym modelu.

Ładowanie...