Rowery Sportowe TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery Sportowe TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Pokonuj wymagające trasy z pomocą sportowych rowerów szosowych, które łączą innowacyjne materiały i konstrukcję z najwyższej klasy komponentami, oferując niezrównane osiągi na szosie, szutrze i wszystkim pomiędzy. Lekkie i aerodynamiczne, stabilne i sprawne, sportowych rowerów szosowych Treka to wyrafinowane maszyny pędzące po zwycięstwo, przeznaczone zarówno jak profesjonalistów jak i ambitnych amatorów. Intersuję Cie pierwszy start w zawodach, a może szukasz nowego modelu bo stary już Cie ogranicza? Tu znajdziesz cos dla siebie.

Rowery szosowe sportowe TREK

Modele rowerów sportowych na szosę

Trek Madone

Madone to najlepszy super-rower. Podczas każdej jazdy zapewnia Ci do dyspozycji trzy potężne narzędzia: zaawansowaną aerodynamikę, wzorową charakterystykę jazdy i niezrównaną integrację. A teraz, dzięki nowemu włóknu węglowemu OCLV Serii 800, Madone SLR jest lżejszy i szybszy niż kiedykolwiek.

Trek Emonda

Emonda ma aerodynamiczne kształty rur, co pozwala rowerzystom jechać szybciej na płaskim i na podjazdach. Dzięki temu, że nie poszliśmy na kompromisy na linii masa/prędkość, Émonda nie straciła niesamowitej lekkości jazdy i zrównoważonego prowadzenia, dzięki którym cieszy się statusem legendy wyścigów.

Trek Domane

Domane zapewnia niesamowity komfort jazdy na długodystansowym rowerze szosowym bez utraty wydajności. Technologia wygładzania drogi IsoSpeed pozwala na dłuższą jazdę przy mniejszym zmęczeniu, a aerodynamiczne kształty rur przecinają wiatr, zapewniając większą prędkość swobodną. Niezależnie od tego, po jakim podłożu jeździsz tym rowerem — po drogach utwardzonych, ubitym szutrze lub po bruku podczas najsłynniejszych na świecie wyścigów jednodniowych — rower Domane jedzie gładko, jest szybki, a jazda jest przyjemna.

Ładowanie...