Rowery Komfortowe TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery Komfortowe TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Na komfortowym rowerze szosowym pokonasz kilometry z uśmiechem na twarzy. Niezależnie od tego, czy pędzisz po bruku w Roubaix, czy mierzysz się ze swoją kolejną życiówką. Nie ma lepszego sposobu na długi dzień w siodełku niż na najlepszym długodystansowym rowerze szosowym. Wybierz Domane.

Trek Domane zapewnia niesamowity komfort jazdy. To rower na długie dystanse, dzięki któremu nie odczujesz zmęczenia w trasie. Technologia wygładzania drogi IsoSpeed i aerodynamiczne kształty rur to Twoi sprzymierzeńcy w walce z kolejnymi kilometrami. Niezależnie od tego, po jakim podłożu jeździsz tym rowerem — po drogach utwardzonych, ubitym szutrze lub po bruku podczas najsłynniejszych na świecie wyścigów jednodniowych — rower Domane jedzie gładko, jest szybki, a jazda jest przyjemna.

Domane SLR Nasze najlepsze modele Domane wyposażone są w ultralekką ramę z włókna węglowego OCLV serii 700 z przednią i tylną regulacją IsoSpeed, aby można było na nim jeździć dłużej i mocniej. Dodatkowo ma wbudowany schowek

Domane SL Solidna wydajność w solidnej cenie. Otrzymujesz wysokowydajną ramę z włókna węglowego OCLV serii 500 z wewnętrznym schowkiem oraz wygładzającą drogę technologię IsoSpeed z przodu i z tyłu.

Domane AL Wszechstronne, wygodne, przystępne cenowo. Długodystansowa geometria ramy ze stopu aluminium, widelec IsoSpeed z włókna węglowego oraz prześwit na szerokie, szybko toczące się opony sprawiają, że jazda jest płynna i szybka.

Ładowanie...