Rowery Gravel TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery Gravel TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Rowery gravelowe pozwalają Ci zjechać z afaltu i eksplorować teren poza ubitymi szlakami. Gravele kochają szuter i lekki teren. Zabiorą Cie na wyprawę życia na żwirowe leśne drogi i kwieciste polne szlaki. Gravel sprawi, że pokochasz bikepacking i przygodę. 

Trek Checkpoint to rower stworzony do przygód. Pojedziesz na rowerze po odległej drodze leśnej, po ścieżce rowerowej. Jest szybki, wygodny i jeździ gładko po każdej nawierzchni, a jego wszechstronna konstrukcja zapewnia, że na dwóch kółkach dotrzesz do wszystkich wymarzonych miejsc. 

Checkpoint SLR Stworzony, aby wygrywać. Zbudowany z ultralekkiego włókna węglowego OCLV Serii 700, z wygładzającym trasę IsoSpeed, wewnętrznym schowkiem i mocowaniami na bagaże.

Checkpoint SL Stworzony do eksplorowania. Zbudowany z lekkiego włókna węglowego OCLV Serii 500, z wygładzającym trasę IsoSpeed, wewnętrznym schowkiem, mnóstwem mocowań na bagaż i miejscem na sztycę regulowaną.

Checkpoint ALR Stworzony z myślą o przygodzie i użyteczności. Zbudowany z wytrzymałego Alpha Aluminium Serii 300 i wyposażony w mocowania na bagażnik, błotniki i torby.

Ładowanie...