Rowery szosowe TREK [year] - Sklep rowerowy GoodSport.pl

Rowery szosowe TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Rowery szosowe Trek stworzone z myślą o tym, że nie ma tylko jednego rodzaju drogi ani jednego typu kolarza szosowego. Dlatego stworzyliśmy cztery różne platformy rowerów szosowych o wysokiej wydajności. Sprawdź, które z nich są odpowiednie do Twojego stylu jazdy i miejsc, w których uwielbiasz ruszać w trasę.

Rowery szosowe

Nasze rowery to najszybsze i najbardziej zaawansowane rowery szosowe świata. Nie ma zawodów na których nasze rowery nie zwyciężały. Jeździły na nich najlepsze teamy świata.

Trek Madone

Madone jest wcieleniem prędkości, to super rower. Jest szybki, lekki i płynnie jeżdżący zaprojektowany z myślą o jak największych prędkościach i doskonałym prowadzeniu. Spośród najbardziej zaawansowanych technicznie rowerów szosowych na świecie jedynie Trek Madone zapewnia jednocześnie aerodynamikę, komfortu jazdy oraz integracje. A teraz, dzięki nowemu włóknu węglowemu OCLV Serii 800, Madone SLR jest najlżejszym i najszybszym modelem Madone spośród wszystkich produkowanych do tej pory.

Włókno węglowe OCLV serii 800 jest o 30% bardziej wytrzymałe niż poprzednie tworzywa węglowe OCLV, lecz tak samo sztywne, dzięki czemu nasi inżynierowie mogą wykorzystać mniej materiału w narażonych na znaczne obciążenia punktach i zbudować ogólnie lżejszy rower.

Zarówno w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie. W pełni zintegrowany rozdzielacz IsoSpeed roweru Madone pochłania męczące szosowe wyboje, dzięki czemu możesz dłużej zachować siły.

Trek Emonda

Emonda to super lekki, niesamowicie wyważony i wystarczająco aerodynamiczny rower, aby uczynić z niego nasz najszybszy w historii rower do podjazdów. Nowa Émonda ma aerodynamiczne kształty rur, co pozwala rowerzystom jechać szybciej na płaskim i na podjazdach. Dzięki temu, że nie poszliśmy na kompromisy na linii masa/prędkość, Émonda nie straciła niesamowitej lekkości jazdy i zrównoważonego prowadzenia, dzięki którym cieszy się statusem legendy wyścigów.

Rama nowej Émonda SLR dalej waży mniej niż 700 g, ale z nowymi aerodynamicznymi kształtami rur jedzie jeszcze szybciej. Nowe modele Émonda mają ukryte prowadzenie przewodów i linek, większość wyposażona jest w koła aero, a Émonda SLR w aerodynamiczną kierownicę/wspornik Aeolus RSL.

Émonda SL oferuje legendarne osiągi i aerodynamiczne kształty rur identyczne jak Émonda SLR—po prostu zbudowana jest z włókna węglowego OCLV Serii 500. Nie jest ono może tak lekkie jak włókno węglowe OCLV Serii 800, ale mniej uszczupla portfel!

Technologia IsoSpeed pozwala ramie poruszać się wraz z drogą, a nie wbrew niej i pochłania denerwujące nierówne fragmenty drogi, dzięki czemu jazda jest płyn.

Trek Domane

Wygładzająca drogę technologia Domane pomaga przejechać każdą trasę z większą prędkością i komfortem.

Zupełnie nowy model Domane zapewnia niesamowity komfort jazdy na długodystansowym rowerze szosowym bez utraty wydajności. Technologia wygładzania drogi IsoSpeed pozwala na dłuższą jazdę przy mniejszym zmęczeniu, a aerodynamiczne kształty rur przecinają wiatr, zapewniając większą prędkość swobodną. Niezależnie od tego, po jakim podłożu jeździsz tym rowerem — po drogach utwardzonych, ubitym szutrze lub po bruku podczas najsłynniejszych na świecie wyścigów jednodniowych — rower Domane jedzie gładko, jest szybki, a jazda jest przyjemna.

Domane SL 6 to jeden z najbardziej lubianych modeli w nagradzanej linii Domane. Jeździ gładko, jest szybki i tak szalenie wszechstronny, że można się nim ścigać po kocich łbach, jeździć po drogach szutrowych i pedałować przez cały dzień robiąc dwie setki.

Trek Checkpoint

Checkpoint to naprawdę wszechstronny rower gravelowy dla odważnych kolarzy, którzy chcą robić wszystko.

Checkpoint jest stworzony do przygód, bez względu na to, czy ścigasz się na Gravelmanie, jedziesz na rowerze po odległej drodze leśnej, czy też mkniesz ścieżką rowerową. Jest szybki, wygodny i płynnie jeździ, a jego wszechstronna konstrukcja zapewnia, że na dwóch kółkach dotrzesz do wszystkich wymarzonych miejsc.

Załaduj bagaże i odkrywaj szutrowe drogi oraz gruntowe szlaki na tym stworzonym z myślą o przygodach.

Rower szosowy męski

Rower szosowy męski to specjalny rodzaj roweru przeznaczony do jazdy po asfaltowych drogach. Są one zwykle wyposażone w cienkie opony, aerodynamiczne kształty i wąskie siodełko, co pozwala na osiąganie wysokich prędkości i efektywną jazdę. Rowery szosowe męskie często posiadają także dużą liczbę biegów, co pozwala na lepsze radzenie sobie z różnymi nachyleniami i przeszkodami na trasie. Są one zwykle lżejsze i bardziej sportowe niż rowery turystyczne lub górskie.

Ładowanie...