Dlaczego warto wybrać rower elektryczny Trek?

Najlepsze na świecie osiągi systemu Bosch

Bez dwóch zdań, Bosch produkuje najlepsze układy napędowe dla rowerów elektrycznych. Inni mogą co najwyżej podziwiać z daleka. Firma ta od dziesięcioleci przewodzi we wdrażaniu innowacji w akumulatorach i napędach, a do tego jako jedyny dostawca zapewnia wzorowe wsparcie i serwis na całym świecie. Jeśli rozważasz układ inny niż Bosch, popełniasz błąd.

U nas rowery są na pierwszym miejscu

Każdy rower elektryczny Trek to zwieńczenie 40 lat wiedzy o produktach i doświadczenia w ich projektowaniu. Na rynku, gdzie nieustannie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej marki i producenci, Trek jest synonimem jakości wspartej ugruntowaną pozycją firmy w tej branży rowerowej.

Jesteśmy tam, gdzie Ty

Rowery Trek dostępne w Andrychowie, Wadowicach. My jako dealer marki Trek dysponujemy wykwalifikowaną kadrą która zajmie się towim elekrykiem na miejscu. Już nigdy nie będziesz się martwić o znalezienie wykwalifikowanego mechanika, który odpowiedziałby na Twoje pytania lub wykonał  serwis roweru.

Zaopiekujemy się Tobą

Trek oferuje najlepszy program gwarancyjny w branży. Wszystkie rowery elektryczne marki Trek są objęte dożywotnią gwarancją na ramę i 2-letnią na akumulator.