Rowery Trail TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery Trail TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Rowery szlakowe Treka są wszechstronne, lekkie i niezwykle sprawne. Równie dobrze pokonują podjazdy i zjazdy, dzięki czemu są idealne na wszystko, od wyścigów enduro po nabijanie okrążeń po pracy.

Rowery szlakowe Trek

Trek Remedy Dzięki zwinnym kołom 27,5-calowym to Twoja nowa zabawka na skoki, ciasne zakręty i trasy typu flow. Remedy to bezkompromisowy rower na szlaki stworzony z myślą o trudnym technicznie terenie i dzikich zjazdach. To rower górski dla prawdziwych wyjadaczy, z widelcem 160 mm i 150 mm skoku z tyłu, żwawymi kołami 27,5-calowymi, a także dającymi mnóstwo radości rozwiązaniami idealnymi na skoki, wpadanie w zakręty i ostrą jazdę na szlaku.

Trek Fuel EX to rower MTB na wszystkie trasy. Jest szybki, sprawny i daje mnóstwo radości wszędzie. Nie powinno dziwić, że to nasz najpopularniejszy rower na szlaki! Fuel EX został stworzony po to, aby móc wyruszyć na każdy szlak, każdego dnia. Fuel EX szybko rozprawia się z singletrackiem, sprawnie pokonuje trudne odcinki i wszędzie daje mnóstwo radości, dzięki zrównoważonej geometrii roweru na szlaki i wyrafinowanemu zawieszeniu. Nie potrzeba wyszukanego systemu z kołami różnych rozmiarów. Żadnych skomplikowanych pokręteł regulacji zawieszenia. Zero nietypowych części wymagających uwagi przed każdą jazdą. To po prostu świetny rower na szlaki, który pasuje każdemu rowerzyście.

Trek Top Fuel to szybki 29er na szlaki o skoku 120 mm, który idealnie się sprawdzi w przypadku rowerzystów uwielbiających sprawność na podjeździe i zjeździe. Jest lżejszy i zwinniejszy niż rower na szlaki, ale jednocześnie wybacza na trudnych zjazdach znacznie więcej niż prawdziwa maszyna do cross-country. Łączy najlepsze cechy tych dwóch światów, a także daje mnóstwo radości, gdy trafi na dirt.

Trek Roscoe Ten hardtail z 29 calowymi kołami żyje szaleństwami na szlaku. Roscoe został zbudowany od podstaw z myślą o dobrej zabawie i nieustraszenie leci po tych samych trudnych trasach, po których dotąd trzeba było jeździć w pełnym zawieszeniu. Ale ponieważ rower amortyzuje wstrząsy, masz pewniejszą kontrolę, a odczucia na szlaku są bezkonkurencyjne. Roscoe to rower górski MTB 29 cali.

Ładowanie...