Rowery MTB / XC TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery MTB / XC TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Od najwyższej klasy rowerów wyścigowych z włókna węglowego po wszechstronne modele stworzone z myślą o radości na lekkich trasach, nasze rowery cross country są szybkie, lekkie i wydajne.

Rowery Cross Country Trek

Trek Supercaliber to nasz najbardziej utytułowany rower wyścigowy. Trafia na najwyższy stopień podium, na najtrudniejszych zawodach XC. To ideał roweru MTB do wyścigów cross-country. Niezależnie od tego, czy jedzie na nim mistrzyni olimpijska Jolanda Neff, mistrzyni świata Evie Richards, czy też mistrzyni świata U23 Mona Mitterwallner, Supercaliber dominuje w swojej kategorii dzięki rozwiązaniom pozwalającym uzyskać złoty środek między hardtailem i full suspension. Supercaliber to rower górski zmieniające zasady gry. Jest szybki, lekki.
Hardtaile są wydajne, rowery full suspension pozwalają zachować kontrolę, ale tylko model Supercaliber łączy w sobie najlepsze cechy z obu światów.

Trek Procaliber to jednym słowem najlepszy rower MTB 29, to rewolucyjna maszyna do XC łącząca klasyczną wydajność hardtaila z poprawiającym komfort rozdzielaczem IsoSpeed, co składa się na prawdziwie topowy rower Trek MTB . Jeśli chcesz gonić za podium na hardtailu jeżdżącym płynniej, szybciej i sprawniej niż inne, potrzebujesz Procaliber. Płynnie znaczy szybko. Nasz innowacyjny rozdzielacz IsoSpeed zwiększa stopień pochłaniania wstrząsów w płaszczyźnie pionowej i wygładza nierówności terenu bez poświęcania wydajności. Jedziesz szybciej, dalej i mocniej. Wybierz najlepszy męski rower górski Trek 29 cali.

Trek X-Caliber to wysokiej jakości rower Trek MTB XC, najlepszy w swojej klasie na wąskich ścieżkach i długich trasach cross country. Ma lekką ramę aluminiową, wysokiej jakości części i więcej zastosowań niż szwajcarski scyzoryk. Bez względu na to, czy wybierasz się na lokalne wyścigi XC, czy łapiesz ostatnie promyki słońca po pracy, ten rower zapewni Ci szybkość i wydajność na najlepsze przejażdżki po szlaku.

Ładowanie...