Trek Slash 9 GX AXS T-Type to górski rower enduro zapewniający najlepszą wydajność w aluminiowym opakowaniu. Zbudowany jest na konstrukcji z wysokim punktem obrotu, która zwiększa przyczepność na stromych wzniesieniach, a przy zlatywaniu ze wzgórza zapewnia stabilność. Mieszany zestaw kół: 29 cali z przodu i 27,5 cala z tyłu, zapewnia pełne wrażeń prowadzenie. Dodatkowo ulepszone zawieszenie RockShox ze skokiem 170/170 mm przyjmie na siebie wszystkie uderzenia, a całości dopełnia bezprzewodowy napęd SRAM GX AXS Transmission, gwarantujący precyzyjne przerzucanie.

Trek Slash 9 jest dla Ciebie, jeśli...

Szukasz możliwie najlepszego roweru enduro z aluminium i chcesz, aby był wyposażony w komponenty gotowe do zjazdów. Chcesz długiego skoku, żeby przelatywać przez wyboiste tereny jak na skrzydłach, oraz konstrukcji z wysokim punktem obrotu dla większej przyczepności i stabilności. Podoba Ci się dodatkowa wszechstronność, jaką zapewnia mieszany zestaw kół.

Użyte technologie

Rama z aluminium Alpha Platinum z zawieszeniem z wysokim punktem obrotu i kółkiem napinającym, a także dodatkowym miejscem na przechowywanie wewnętrzne. Przedni i tylny skok 170 mm z widelcem RockShox ZEB Select+ ze sprężyną DebonAir i damperem Charger 3 RC2 oraz amortyzatorem RockShox Super Deluxe Select+. Mnóstwo biegów do łatwiejszej wspinaczki dzięki bezprzewodowemu napędowi SRAM GX AXS Transmission, sztyca regulowana Bontrager Line Dropper i zestaw mieszanych kół Bontrager Line Comp 30, 29 cali z przodu i 27,5 cala z tyłu, do zastosowań bezdętkowych z piastą Rapid Drive.

Jaki jest Slash?

Slash 9 GX AXS T-Type to mocarna maszyna enduro ze stopu aluminium, która zachwyci osoby szukające najlepszych komponentów w wytrzymałej aluminiowej ramie. Długi, 170 mm skok przedniego i tylnego zawieszenia sprawia, że pokonywanie występów i spadków to bułka z masłem, a ulepszone komponenty to wisienka na torcie.

Dlaczego pokochasz Treka Slash 9

  • Zawieszenie z wysokim punktem obrotu daje Ci niesamowitą kontrolę na przeraźliwie stromych zjazdach, podczas gdy precyzyjnie dopasowany anti-squat i kółka przerzutki oversized niesamowicie zwiększają wydajność pedałowania
  • Długi przedni i tylny skok zawieszenia, 170/170 mm, jest więcej niż wystarczający do przyjmowania dużych skoków roweru i śmigania po skalistych szlakach
  • Rower jest gotowy do jazdy, wyposażony w zestaw mieszanych kół – szybką 29-calową obręcz z przodu oraz sztywne, ale zwinne 27,5-calowe koło tylne, które można zamienić na 29 cali dla większej prędkości
  • Możesz zmodyfikować rower Slash w zależności od tego, gdzie się wybierasz, używając MinoLink, regulowanego współczynnika dźwigni oraz opcjonalnych sterów z regulowanym kątem (niedołączonych)
  • W wewnętrznym schowku możesz przewozić narzędzia i przekąski i jest on dostępny we wszystkich modelach

Specyfikacja techniczna*

Rama

Alpha Platinum Aluminium, wysoki punkt obrotu, rolka napinacza, schowek wewnętrzny, stery z regulacją kąta, regulowana geometria Mino Link, regulowana krzywa dźwigni na damperze, zintegrowane zabezpieczenie ramy, wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów, ramię wahacza z magnezu, ISCG 05, Active Braking Pivot, uniwersalny hak UDH, sztywna oś przelotowa 148 x 12 mm, 170 mm skoku

Maks. kompatybilny skok widelca

190 mm (606 mm od osi do korony), S: 190 mm (587 mm od osi do korony)

Koła

Koło przednie

Bontrager Line Comp 30, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, tarcza na 6 śrub, Boost110, oś przelotowa 15 mm

Koło tylne

Bontrager Line Comp 30, Tubeless Ready, Rapid Drive 108, na 6 śrub, Boost148, sztywna oś przelotowa 12 mm

Zacisk tylny

Bontrager Switch ze sztywną osią przelotową, zdejmowana dźwignia

Opona

Rozmiar: S Bontrager SE5 Team Issue, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, ściany boczne Core Strength, stopka z aramidu, 120 tpi, 27,5x2,50"
Rozmiar: M, M/L, L, XL Bontrager SE6 Team Issue, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, ściany boczne Core Strength, stopka z aramidu, 120 tpi, 29 x 2,50”

Element opony

Uszczelniacz Bontrager TLR, 177 ml Taśma na obręcz Bontrager TLR

Maks. rozmiar opon

Rama: 2,50”,

Widelec: Patrz specyfikacja producenta

Napęd

Korba

SRAM GX Eagle, DUB MTB Wide, Typ T, 30T, linia łańcucha 55 mm, 165 mm długości

Wkład suportu

SRAM DUB MTB Wide, 73 mm, gwint BSA

Maks. wielkość zębatki

1x: 34T okrągłe, 32T owalne, min. 28T

Komponenty

Hamulec

Hydrauliczne hamulce tarczowe 4-tłoczkowe SRAM CODE Bronze

Tarcza hamulcowa

SRAM CenterLine, na 6 śrub, zaokrąglone krawędzie, 200 mm

Rozmiar tarczy

Maks. rozmiar tarcz hamulcowych – Rama: 220 mm,

Widelec: patrz producent widelca

Akcesoria

Torba Torba Bontrager BITS montowana wewnątrz ramy

Waga

Waga M - 16.90 kg / 37.26 lbs (z uszczelniaczem TLR, bez dętek)

Ograniczenie wagowe

Maksymalna masa dla tego roweru (łączna masa roweru, rowerzysty i przewożonych przedmiotów) wynosi 136 kg.

Tabelka rozmiarów

Rozmiar roweruWzrost rowerzystyWewnętrzna długość nogi
S155-165 cm74-78 cm
M165-176 cm79-83 cm
M/L173-180 cm81-86 cm
L177-188 cm84-89 cm
XL188-195 cm89-91 cm

*Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej stronie, w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia, w tym w odniesieniu do produktów, specyfikacji, modeli, kolorów, materiałów i cen. Ze względu na problemy z łańcuchem dostaw może dojść do zastąpienia części innymi kompatybilnymi w dowolnej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia. Wskazane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi producenta. Masy rowerów i ram zostały podane dla pomalowanych ram w wersji przedprodukcyjnej w momencie publikacji. Masy w finalnej wersji produkcyjnej mogą się różnić.

Specyfikacja techniczna:

MarkaTrek
Indeks5302834
ean13768682127759

Warto zobaczyc także:

rowery enduro - idealne do trudnego terenu górskiego

rowery elektryczne - możesz więcej dzięki napędowi elektrycznemu

rower do enduro - lubi trudny teren

rowery elektryczne damskie - jeszcze bardziej wydajne rowery elektryczne

rowery górskie - najlepszych marek rowerowych

rowery elektryczne męskie - dają jeszcze więcej frajdy z jazdy rowerem

Ładowanie...