Rowery Enduro / DH TREK 2022 - sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery Enduro / DH TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Rowery enduro i zjazdowe Treka są bardziej niż gotowe na stawienie czoła wyzwaniu. Połączyliśmy wszystko, co wiemy o wyścigach - o wydajności, zawieszeniu i wytrzymałości - w jedną błyskawicznie szybką i wydajną konstrukcję. Natomiast nasze rowery zjazdowe powstały z myślą o wielkich wyzwaniach, niezależnie od tego, czy pędzisz po trasie zjazdowej znanej z mistrzostw świata, czy też po gravity parku.

Nasze rowery zjazdowe powstały z myślą o wielkich wyzwaniach, niezależnie od tego, czy pędzisz po trasie zjazdowej znanej z mistrzostw świata, czy spedzasz czas w ulubionym bikeparku. Zjazdówka Treka pozwoli Ci wygrać każde zawody zjazdowe świata i pokonać najtrudniejsze przeszkody na każdej trasie.

Trek Session to kultowy rower zjazdowy z kołami 29 cali, z dorobkiem wygranych w najważniejszych światowych zawodach, od Pucharu Świata w downhillu do Red Bull Rampage. Najnowsza wersja jest szybsza, bardziej wszechstronna i gotowa, by pędzić szybciej niż kiedykolwiek — i została usprawniona o nową konstrukcję zawieszenia, która dla wielu kolarzy czyni z niej perfekcyjny rower do zjazdów.

Enduro przesuwa granice jazdy na rowerze górskim, łącząc techniczne wymagania zjazdu z wytrzymałością właściwą dla jazdy po szlakach. Rowery enduro Treka są bardziej niż gotowe na stawienie czoła wyzwaniu. Połączyliśmy wszystko, co wiemy o wyścigach - o wydajności, zawieszeniu i wytrzymałości - w jedną błyskawicznie szybką i wydajną konstrukcję.

Trek Slash to rower na szlaki o dużym skoku stworzony do all-mountain, wyścigów po trudnych trasach enduro i po prostu świetnej zabawy w trudniejszym terenie. Dostępny jest w wersjach z ramą z włókna węglowego i ze stopu aluminium, obu z mocnym zawieszeniem o skoku 160 mm/170 mm, geometrią enduro i szybkimi kołami 29-calowymi do żwawej i stabilnej jazdy.

Trek Remedy to maszyna dla rowerzystów, którzy raczej koncentrują się na zakręconych zjazdach a nie segmentach w Strava. Dzięki płynnie pracującemu zawieszeniu tylnemu o 150 mm skoku, sprawnym kołom 27,5-calowym i wyjątkowo wytrzymałej ramie, Remedy daje Ci wszystkie najnowocześniejsze technologie potrzebne na niezapomniany dzień na szlakach.

Ładowanie...