Rowery szosowe elektryczne TREK 2022 | sklep goodsport.pl

Rowery elektryczne szosowe TREK

Elektryczne rowery szosowe przypominają znane już rowery elektryczne, ale są lżejsze, szybsze i zaprojektowane tak, by jechały jak prawdziwe szosówki na dłuższych dystansach. Tak jak rowery szosowe ukierunkowane są bardziej na sprawność niż tradycyjne rowery miejskie, tak też elektryczne rowery szosowe są, co do zasady, sprawniejsze niż tradycyjne rowery elektryczne do miasta. Z elektrycznych rowerów szosowych można korzystać podczas dojazdów do pracy w mieście, ale z najlepszej strony pokazują się podczas szybkich przejażdżek grupowych, trudnych treningów i długich weekendowych wypraw.

Rowery elektryczne szosowe TREK

Co to jest elektryczny rower szosowy?

Elektryczne rowery szosowe wyposażone są w napęd elektryczny, który dodaje Ci mocy, dzięki czemu jedziesz szybciej, podjeżdżasz z łatwością i pokonujesz większe odległości. Powstały z myślą o jeździe po ścieżkach rowerowych, ale wiele z nich sprawdzi się świetnie również na innych nawierzchniach.

Dlaczego pokochasz elektryczny rower szosowy?

Kiedy siedzisz na elektrycznym rowerze szosowym masz wrażenie, że wiatr zawsze wieje w plecy, a wzgórza topnieją w oczach. Ponadto, wsiadając na rower, wiesz że czeka Cię wspaniała jazda.

Ładowanie...