Rowery Elektryczne TREK 2022 | Sklep rowerowy goodsport.pl

Rowery elektryczne TREK

Cena
Rozmiar
Dostępność

Bez względu na to, jaki rodzaj kolarstwa uprawiasz, istnieje rower elektryczny przeznaczony specjalnie dla Ciebie. A kiedy już rower elektryczny stanie się częścią Twojego życia, wycieczka rowerowa stanie się Twoją codziennością. Rower elektryczny pozwoli Ci zaoszczędzić Twój cenny czas. Zawiezie Cie dalej i szybciej dając przy tym jeszcze więcej radości.

Rowery elektryczne Trek

Niewielka dodatkowa pomoc może przynieść naprawdę niesamowite rezultaty. Kiedy jedziesz na rowerze elektrycznym nie ma dla Ciebie zbyt długiej trasy ani zbyt dużego obciążenia, nie ma też miejsca, w którym Twoje nogi nie podołają trudom pedałowania. Porzuć rutynę codziennych korków, zapewnij sobie większą porcję ćwiczeń oraz satysfakcję ze zmniejszenia negatywnego wpływu na naszą planetę. A przede wszystkim zapewnij sobie świetną zabawę.

Zasadniczo zasięg roweru elektrycznego waha się między 25 i 160 km na jednym ładowaniu. Tak, to naprawdę szeroki zakres! Jest to spowodowane faktem, że na zasięg wpływa wiele czynników – niektóre z nich są zależne od Ciebie, a niektóre nie. Masz wpływ na wybór rozmiaru akumulatora, wydajność silnika i wybrany poziom wspomagania, a także przewożone obciążenie. Nie masz wpływu na efekt wiatru, pogody, temperatury i terenu.

Jak akumulatory wpływają na zasięg

Im większy akumulator, tym dalej lub szybciej pojedziesz. Pojemność akumulatora mierzy się w watogodzinach (Wh)—im więcej Wh, tym większa pojemność.

Jak poziom wspomagania pedałowania wpływa na zasięg

Zasięg jest zależny bezpośrednio od wybranego trybu wspomagania. Na przykład, tryb Eco zapewnia najmniejszą moc wspomagania, pobierając najmniej energii z akumulatora i zapewniając największy zasięg. Tryb turbo zapewnia największą moc wspomagania, pobiera najwięcej energii z akumulatora i najszybciej go wyczerpie.

Poznaj rowery elektryczne Trek

Trek Powerfly to wszechstronny elektryczny rower górski z pełnym zawieszeniem, idealny na górskie wypady

Trek Powerfly Equipped Stworzony z myślą o jeździe po szlakach i dojazdach do pracy, ten rower elektryczny wyposażony w bagaznik, błotniki i oświetlenie.

Trek Rail Mocny elektryczny rower enduro na szlaki z dużym skokiem zawieszenia i sprawdzoną technologią, stworzony do jazdy po najbardziej wymagających szlakach.

Trek E-Caliber Nasz najlżejszy e-MTB full suspension zapewnia idealne połączenie skoku i mocy na długie, szybkie przejażdżki XC, wyposazony w napęd Fazua

Trek Domane+ HP Duży akumulator, duża prędkość, dużo radości. Domane+ HP to elektryczna szosówka o wielkiej mocy stworzona z myślą o dalekich przygodach.

Trek Domane+ LT Najlżejszy rower elektryczny w historii naszej firmy i najlepszy wybór dla rowerzystów, którzy chcą trzymać tempo z najszybszymi grupami. Napędzany przez układ Fazua.

Trek Domane+ ALR Nasz najbardziej przystępny elektryczny rower szosowy, dzięki wysokiej klasy ramie ze stopu aluminium. Elegancki napęd Fazua zapewnia wspomaganie, gdy tylko go potrzebujesz.

Trek Verve+ Niezawodna moc i wyprostowana pozycja, którą przyjmujesz na naszym najwygodniejszym rowerze elektrycznym do miasta sprawdzają się idealnie podczas jazdy rekreacyjnej.

Trek District+ Łatwy w utrzymaniu rower elektryczny na jazdę po mieście. District+ jest w pełni wyposażony i gotowy na jazdę, gdy tylko masz na to ochotę.

Trek Allant+ Opływowy, szybki i absolutnie najwyższej klasy. Dodaje radości podczas długich dojazdów do pracy i świetnie się sprawdza jako zastępstwo dla samochodu.

Vale Go! Wysokiej klasy rower elektryczny Electra z mocnym napędem Bosch oraz większymi kołami dla lepszej przyczepności na nieutwardzonych drogach.

Loft Go! Załatwiaj sprawy i przemieszczaj się po mieście pewnie i łatwo na tym stylowym, inspirowanym stylem vintage rowerze elektrycznym Electra Go!.

Ładowanie...