Rowery przełajowe TREK

W walce o Puchar Świata potrzebna jest siła, umiejętności i cholernie dobry rower. Pełna gama rowerów przełajowych Treka zapewnia możliwie największą przewagę na rywalami - zostały skonstruowane tak, by zwyciężały nawet w najgorszych warunkach. Nie możemy obiecać Ci tęczowej koszulki, ale gwarantujemy, że nasze rowery przełajowe wycisną z Ciebie wyniki, jakich jeszcze nie miałeś.

 

Boone to nasz najszybszy, najsmuklejszy i najlżejszy przełajowy rower, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy, z bezkonkurencyjną geometrią wyścigową oraz naszą wyjątkową technologią łagodzącą nierówności trasy IsoSpeed
Przedni i tylny IsoSpeed z łatwością radzą sobie nawet z najtrudniejszymi trasami. Te innowacyjne rozdzielacze pochłaniają drgania przenoszone od nawierzchni, pozwalając na intensywną i dłuższą jazdę.
Ultralekka rama z włókna węglowego OCLV firmy Trek ze zintegrowaną osłoną Carbon Armor pokonuje najtrudniejsze trasy i jest gotowa do jazdy następnego dnia.
Zmodyfikowaliśmy naszą geometrię wyścigową dzięki ekspertyzie naszych profesjonalnych kolarzy tak, aby gwarantowała mocną, szybką i płynną jazdę w każdym terenie.
Hamulce tarczowe flat mount z osiami przelotowymi 12 mm zapewniają niezrównane hamowanie i prowadzenie na najtrudniejszych trasach

 

Crockett to coś więcej niż rower przełajowy. To Twój idealny towarzysz codziennych odjazdów do pracy, najlepsza maszyna na lokalne wyścigi przełajowe i godna zaufania maszyna na przygody na szutrze.
Rower przełajowy przede wszystkim, Crocket wyposażony jest fabrycznie w osprzęt godny najlepszych sportowców, w tym gotowy na wyścigi napęd 1x11 i przełajowy widelec z IsoSpeed.
Niezależnie od tego, czy wbiegasz na górkę, czy też wnosisz rower po schodach do biura, lekka rama Crockett jest łatwa do noszenia i z łatwością pokonuje przeszkody.
Zjedź z podium prosto na mniej wyjeżdżone trasy. Dzięki większemu prześwitowi na opony Crockett czuje się tak samo dobrze podczas przygód na szutrze, jak i na torze przełajowym.

 

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.