Rowery szosowe komfortowe TREK

 

Trek Domane 

Domane zapewnia niesamowity komfort jazdy na długodystansowym rowerze szosowym bez utraty wydajności. Technologia wygładzania drogi IsoSpeed pozwala na dłuższą jazdę przy mniejszym zmęczeniu, a aerodynamiczne kształty rur przecinają wiatr, zapewniając większą prędkość swobodną. Niezależnie od tego, po jakim podłożu jeździsz tym rowerem — po drogach utwardzonych, ubitym szutrze lub po bruku podczas najsłynniejszych na świecie wyścigów jednodniowych — rower Domane jedzie gładko, jest szybki, a jazda jest przyjemna. 

Domane SLR. Nasze najlepsze modele Domane wyposażone są w ultralekką ramę z włókna węglowego OCLV serii 700 z przednią i tylną regulacją IsoSpeed, aby można było na nim jeździć dłużej i mocniej. Dodatkowo ma wbudowany schowek. 

Domane SL. Solidna wydajność w solidnej cenie. Otrzymujesz wysokowydajną ramę z włókna węglowego OCLV serii 500 z wewnętrznym schowkiem oraz wygładzającą drogę technologię IsoSpeed z przodu i z tyłu.

Domane AL. Wszechstronne, wygodne, przystępne cenowo. Długodystansowa geometria ramy ze stopu aluminium, widelec IsoSpeed z włókna węglowego oraz prześwit na szerokie, szybko toczące się opony sprawiają, że jazda jest płynna i szybka.

 

Trek Checkpoint

Checkpoint to Twój sposób na wejście w wielki świat przygód na każdej trasie. Co do zasady jazda na szutrze przypomina jazdę na szosie: praktycznie rzecz biorąc możesz jechać na każdym rowerze. O wiele wygodniej i sprawniej pojedziesz jednak na rowerze na szuter, bo zostały opracowane specjalnie z myślą o bardziej wymagających nawierzchniach. Jeśli trafi się przygoda i nie masz pod ręką prawdziwego roweru na szuter, polecamy maszynę z hamulcami tarczowymi i szerszymi oponami. Z nimi zyskasz kontrolę, pewność i lepsze hamowanie na luźnym, pełnym błota terenie

Checkpoint SL. Nasz najwyższej klasy Checkpoint jest wykonany z lekkiego włókna węglowego OCLV serii 500 i posiada w niektórych modelach wygładzający teren rozdzielacz IsoSpeed, wspaniałe części i bezprzewodowe elektronicznie sterowane układy napędowe. 

Checkpoint ALR. Podczas jazdy Checkpoint ALR otrzymujesz ulepszoną ramę Alpha Aluminium serii 300, amortyzujący wibracje widelec z włókna węglowego oraz prześwit dla opon o szerokości do 40c.