Rowery typu Gravel TREK

 

rowery gravelowe trek

 

Rowery typu Gravel można stosować wszędzie, na asfalcie i poza nim. Cechy, takie jak hamulce tarczowe, dodatkowy prześwit umożliwiający zastosowanie szerszych opon oraz wygodna geometria gwarantują gotowość tych rowerów na każde wyzwanie, czy to w wymagającym terenie, czy podczas zimowych wypraw. To rower idealny, gdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię droga, ale wiesz, że potrzebujesz roweru, który Cię tam dowiezie.

 

 

Trek Checkpoint

Checkpoint to Twój sposób na wejście w wielki świat przygód na każdej trasie.
Co do zasady jazda na szutrze przypomina jazdę na szosie: praktycznie rzecz biorąc możesz jechać na każdym rowerze. O wiele wygodniej i sprawniej pojedziesz jednak na rowerze na szuter, bo zostały opracowane specjalnie z myślą o bardziej wymagających nawierzchniach. 
Jeśli trafi się przygoda i nie masz pod ręką prawdziwego roweru na szuter, polecamy maszynę z hamulcami tarczowymi i szerszymi oponami. Z nimi zyskasz kontrolę, pewność i lepsze hamowanie na luźnym, pełnym błota terenie. Checkpoint został zbudowany w taki sposób, aby oferować wygodną, stabilną geometrię i posiada wygładzającą jazdę technologię IsoSpeed, dzięki czemu możesz odkrywać jeszcze dalsze nieznane tereny. Dzięki dużemu prześwitowi można jeździć na większych oponach, co zapewnia dodatkową przyczepność i stabilność w każdych warunkach. Rower Checkpoint ma mnóstwo sprytnie rozmieszczonych uchwytów na bagażniki, koszyki i pozostałe elementy, dzięki czemu można przewozić całe potrzebne wyposażenie. Nie jest tylko rowerem gravelowym – to idealny wybór do grupowej przejażdżki po drogach, codziennych dojazdów do pracy i dni, kiedy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię droga (lub ścieżka).

Checkpoint SLNasz najwyższej klasy Checkpoint jest wykonany z lekkiego włókna węglowego OCLV serii 500 i posiada w niektórych modelach wygładzający teren rozdzielacz IsoSpeed, wspaniałe części i bezprzewodowe elektronicznie sterowane układy napędowe.

Checkpoint ALRPodczas jazdy Checkpoint ALR otrzymujesz ulepszoną ramę Alpha Aluminium serii 300, amortyzujący wibracje widelec z włókna węglowego oraz prześwit dla opon o szerokości do 40c.