Rowery szosowe elektryczne TREK

Elektryczne rowery szosowe przypominają znane już rowery elektryczne, ale są lżejsze, szybsze i zaprojektowane tak, by jechały jak prawdziwe szosówki na dłuższych dystansach. Tak jak rowery szosowe ukierunkowane są bardziej na sprawność niż tradycyjne rowery miejskie, tak też elektryczne rowery szosowe są, co do zasady, sprawniejsze niż tradycyjne rowery elektryczne do miasta. Z elektrycznych rowerów szosowych można korzystać podczas dojazdów do pracy w mieście, ale z najlepszej strony pokazują się podczas szybkich przejażdżek grupowych, trudnych treningów i długich weekendowych wypraw.

 

Co to jest elektryczny rower szosowy?

Elektryczne rowery szosowe wyposażone są w napęd elektryczny, który dodaje Ci mocy, dzięki czemu jedziesz szybciej, podjeżdżasz z łatwością i pokonujesz większe odległości. Powstały z myślą o jeździe po ścieżkach rowerowych, ale wiele z nich sprawdzi się świetnie również na innych nawierzchniach.

Jak działają elektryczne rowery szosowe?

Nasze elektryczne rowery szosowe zapewniają wspomaganie podczas pedałowania. Oznacza to, że silnik elektryczny pomaga w obracaniu pedałów. Silnik dodaje Ci mocy, co gwarantuje naturalne wrażenia z jazdy i poczucie, że masz nogi ze stali!

Dlaczego pokochasz elektryczny rower szosowy?

Kiedy siedzisz na elektrycznym rowerze szosowym masz wrażenie, że wiatr zawsze wieje w plecy, a wzgórza topnieją w oczach. Ponadto, wsiadając na rower, wiesz że czeka Cię wspaniała jazda.

 

Trek Domane+ LT Nasz najlżejszy elektryczny rower szosowy waży zaledwie 13,6 kg dzięki ramie z włókna węglowego OCLV. Lekki napęd Fazua włącza się niezauważalnie, gdy potrzebujesz trochę pomocy, a IsoSpeed wręcz magicznie wygładza drogę.

Trek Domane ALR+ Nasz najbardziej przystępny elektryczny rower szosowy, a to dzięki lekkiej, wysokiej klasy ramie ze stopu aluminium. Elegancki, zintegrowany napęd Fazua zapewnia wspomaganie, gdy tylko go potrzebujesz.

 

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.