Rowery górskie trail TREK

 

rowery trail trek

 

 

Rowery Trek z grupy Trail to rowery ścieżkowe, na których możesz więcej. Są wszechstronne, lekkie, bardzo wydajne, wspinają się równie dobrze, jak zjeżdżają, pokonując trasy od Dolomitów po Durango. Nadają się do wszystkiego od szybkiej przejażdżki szlakiem po brutalne, całodniowe wyścigi. Żaden inny rower nie zapewnia takiego poziomu bezkompromisowych osiągów i wszechstronności w każdej sytuacji.

 

 

Trek Remedy

Remedy to bezkompromisowy rower na szlaki stworzony z myślą o trudnym technicznie terenie i dzikich zjazdach. To rower górski dla prawdziwych wyjadaczy, z widelcem 160 mm i 150 mm skoku z tyłu, zwrotnymi kołami 27,5-calowymi, a także dającymi mnóstwo radości rozwiązaniami idealnymi na skoki, wpadanie w zakręty i ostrą jazdę na szlaku.

 

Trek Fuel Ex

Fuel EX został stworzony po to, aby móc wyruszyć na każdy szlak, każdego dnia. Fuel EX szybko rozprawia się z singletrackiem, sprawnie pokonuje trudne odcinki i wszędzie daje mnóstwo radości, dzięki zrównoważonej geometrii roweru na szlaki i wyrafinowanemu zawieszeniu. To po prostu świetny rower na szlaki, który pasuje każdemu rowerzyście. 

 

Trek Top Fuel

Top Fuel to rower górski cross country z pełną amortyzacją, który doskonale sprawdzi się zarówno na wyścigu XC jak i podczas przygód poza utartym szlakiem. Każdy model ma 120mm skoku z przodu i 115mm z tyłu oraz zaawansowaną technicznie ramę i zawieszenie, których potrzebujesz do szybkiej jazdy i doskonałej zabawy w każdym terenie. 

 

Trek Rail

To rower e-MTB na długie trasy w terenie dla wyczynowców, którzy szukają najtrudniejszego i najbardziej wyboistego terenu. Jest to nasz najbardziej wydajny elektryczny rower górski, a każdy model jest wyposażony w najnowszy kompaktowy i lekki silnik Bosch Performance CX, który zaspokoi apetyt na najbardziej niesamowite górskie przygody.

  

Trek Powerfly FS

Powerfly to idealny elektryczny rower górski dla nowych rowerzystów, którzy szukają dającej mnóstwo radości maszyny na wejście w świat singletracku. Obfituje w sprawdzone rozwiązania Treka na szlaki, ale połączone z krótszym skokiem i wygodniejszą geometrią