Rowery MTB/XC TREK

 

rowery mtb xc trek 2022

 

Nasze rowery cross country, pełne najnowszych rozwiązań technicznych, to najlżejsze, najbardziej przemyślane rowery, które możesz spotkać na szlakach. Mają przewagę nad wszystkimi innymi, więc możesz pędzić tak szybko, jak tylko Twoje nogi i serce na to pozwolą, i wrócić z uśmiechem na twarzy. Po prostu skieruj taką wyścigową rakietę we właściwym kierunku i jedź.

 

 

Trek Top Fuel

Top Fuel to rower górski cross country z pełną amortyzacją, który doskonale sprawdzi się zarówno na wyścigu XC jak i podczas przygód poza utartym szlakiem. Każdy model ma 120mm skoku z przodu i 115mm z tyłu oraz zaawansowaną technicznie ramę i zawieszenie, których potrzebujesz do szybkiej jazdy i doskonałej zabawy w każdym terenie. 

 

Trek Supercaliber

Nie ma drugiego takiego roweru! Supercaliber to rower górski cross country zmieniający zasady gry. Jest szybki, lekki i gładko przejeżdża przez trudny teren. Hardtaile to wydajne rowery z pełnym zawieszeniem, które pozwalają zachować kontrolę, ale tylko model Supercaliber łączy w sobie najlepsze cechy z obu wersji.

 

Trek Procaliber

Procaliber łączy wydajność hardtaila z przewagą, jaką daje wygładzanie drogi IsoSpeed, czyniąc z niego maszynę na wyścigi XC, która jedzie na czele. Jeśli chcesz roweru szybszego i bardziej zwinnego od reszty, Procaliber to coś dla Ciebie.

 

Trek X-Caliber

X-Caliber to wysokiej jakości rower górski do XC, najlepszy w swojej klasie na singlach i długich trasach XC. Ma lekką ramę aluminiową, wysokiej jakości części i więcej zastosowań niż szwajcarski scyzoryk. Bez względu na to, czy wybierasz się na lokalne wyścigi XC, czy łapiesz ostatnie promyki słońca po pracy, ten rower zapewni Ci szybkość i wydajność na najlepsze dni na szlaku.

 

Trek Marlin

Marlin to rower górski na wymagające szlaki, który jest gotowy na każdą przygodę na wszystkich typach terenu, niezależnie od tego, czy odkrywasz wąską ścieżkę w lesie czy poruszasz się po miejskiej dżungli. Jest wytrzymały, wszechstronny i łatwo do niego dodawać akcesoria. Nadaje się zarówno do jazdy po wybojach miejskich ulic, jak i po bezdrożach.