Rowery górskie enduro i zjazdowe TREK 

 

rowery enduro trek

 

Rowery enduro TREK zbudowane są z myślą o wielkich wyzwaniach, niezależnie od tego, czy pędzisz po trasie znanej z mistrzostw świata, czy jedziesz z kolegami na ulubione ścieżki. Dostępne na wyłączność technologie, od niesamowicie zaawansowanych zawieszeń po ramy pozwalające na dokładną regulację geometrii i przez to lepszą kontrolę, czynią te rowery najlżejszymi i najmocniejszymi rowerami na trasie.

 

 

Trek Session

Session to wręcz ikona wśród rowerów gravity. Gwarantuje kontrolę przy wysokich prędkościach i moc radości na zjazdach, w bike parkach, a także w najtrudniejszym terenie dostępnym dla rowerów górskich. Wykorzystuje naszą najbardziej zaawansowaną konstrukcję zawieszenia i czerpie inspirację z dziedzictwa zwycięstw podczas największych zawodach gravity świata, od Mistrzostw Świata po Red Bull Rampage.

  

Trek Slash 

Slash to rower na szlaki o dużym skoku stworzony do all-mountain, wyścigów po trudnych trasach enduro i po prostu świetnej zabawy w trudniejszym terenie. Dostępny jest w wersjach z ramą z włókna węglowego i ze stopu aluminium, obu z mocnym zawieszeniem o skoku 160 mm/170 mm, geometrią enduro i szybkimi kołami 29-calowymi do żwawej i stabilnej jazdy.

 

Trek Rail

To rower e-MTB na długie trasy w terenie dla wyczynowców, którzy szukają najtrudniejszego i najbardziej wyboistego terenu. Jest to nasz najbardziej wydajny elektryczny rower górski, a każdy model jest wyposażony w najnowszy kompaktowy i lekki silnik Bosch Performance CX, który zaspokoi apetyt na najbardziej niesamowite górskie przygody.

 

Trek Remedy

Remedy to bezkompromisowy rower na szlaki stworzony z myślą o trudnym technicznie terenie i dzikich zjazdach. To rower górski dla prawdziwych wyjadaczy, z widelcem 160 mm i 150 mm skoku z tyłu, zwrotnymi kołami 27,5-calowymi, a także dającymi mnóstwo radości rozwiązaniami idealnymi na skoki, wpadanie w zakręty i ostrą jazdę na szlaku.