Rowery Elektryczne Trek

 
 

Dlaczego warto wybrać rower elektryczny Trek?

Najlepsze na świecie osiągi systemu Bosch

Bez dwóch zdań, Bosch produkuje najlepsze układy napędowe dla rowerów elektrycznych. Inni mogą co najwyżej podziwiać z daleka. Firma ta od dziesięcioleci przewodzi we wdrażaniu innowacji w akumulatorach i napędach, a do tego jako jedyny dostawca zapewnia wzorowe wsparcie i serwis na całym świecie. Jeśli rozważasz układ inny niż Bosch, popełniasz błąd.

U nas rowery są na pierwszym miejscu

Każdy rower elektryczny Trek to zwieńczenie 40 lat wiedzy o produktach i doświadczenia w ich projektowaniu. Na rynku, gdzie nieustannie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej marki i producenci, Trek jest synonimem jakości wspartej ugruntowaną pozycją firmy w tej branży rowerowej.

Jesteśmy tam, gdzie Ty

Rowery Trek dostępne w Andrychowie, Wadowicach. My jako dealer marki Trek dysponujemy wykwalifikowaną kadrą która zajmie się towim elekrykiem na miejscu. Już nigdy nie będziesz się martwić o znalezienie wykwalifikowanego mechanika, który odpowiedziałby na Twoje pytania lub wykonał  serwis roweru.

Zaopiekujemy się Tobą

Trek oferuje najlepszy program gwarancyjny w branży. Wszystkie rowery elektryczne marki Trek są objęte dożywotnią gwarancją na ramę i 2-letnią na akumulator.