gregory


Fundamenty marki RAB sięgają 1973 roku, kiedy Rab Carrington utknął w Buenos Aires w Argentynie, w drodze na wyprawę do Patagonii. Potrzebując pieniędzy, Rab zwrócił się do swojego przyjaciela Hectora Vieytesa, który nauczył go umiejętności, które pozwolą na nowo zdefiniować przyszłość śpiworów technicznych.

Nasza historia rozpoczęła się w 1981 roku na strychu małego, szeregowego domu w Sheffield, gdzie Rab Carrington wykonał pierwszy śpiwór z jego imieniem. Ręcznie szyte i zaprojektowane własnym z pomysłem oraz doświadczenie Raba z lat spędzonych w górach było widoczne w jego projektach i wkrótce pojawiło się zainteresowanie zarówno ze strony przyjaciół, jak i rosnącej lokalnej społeczności wspinaczkowej.

Na tym się nie skończyło. Wieść szybko się rozniosła i strych w Sheffield stał się halą fabryczną, w której powstały śpiwory i kurtki dla klientów na całym świecie. Teraz, dekady później, te uczciwe, wytrzymałe projekty można znaleźć na całym świecie; wszędzie tam, gdzie żądnych przygód ludzie stawiają czoła żywiołom. Od szczytów Himalajów po chłodne, rześkie wieczory przy ognisku.

 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5