Płatność

Formy płatności dostępne w sklepie internetowym goodsport.pl

 • Szybkie płatności online za pośrednictwem systemu płatności BLUE MEDIA(najszybsza forma wysyłki- zamówienia z towarem w magazynie lub statusie dostępne złożone do godziny 10:00 wysyłamy tego samego dnia- nie dotyczy rowerów)

 • Płatność za pobraniem, klient płaci za towar przy odbiorze przesyłki.  
 • Przelew zwykły na rachunek bankowy firmy GMB - towar zostaje wysłany do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy( najczeście wysyłamy kolejnego dnia). Dane do przelewu znajdują się poniżej oraz są też wysyłane drogą mailową wraz z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

  Dane do przelewu:

  GMB Bracia Książek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  ul. Krakowska 68

  34-120 Andrychów

  PKO BP 40 1020 1433 0000 1802 0185 9586

  W przypadku niektórych towarów sklep goodsport.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia form płatności.

Koszt dostawy

Dla wszystkich zamówień:

 • wpłata na konto -11,00zł INPOST PACZKOMATY, 14,00zł INPOST KURIER oraz 20,00 zł KURIER (prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu usprawni to wysyłkę)
 • płatność za pobraniem 16,00zł INPOST KURIER lub PACZKOMATY oraz 20,00 zł KURIER

Czas oczekiwania na wysyłkę produktów za wyjątkiem rowerów w sklepie goodsport.pl

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas oczekiwania na jego wysłanie:

 • Produkt DOSTĘPNY "Dostępny" - Status oznacza, że towar jest na głównym magazynie goodsport.pl. Wysyłka towaru w 1-5 dni roboczych.
 • Produkt DOSTĘPNY "Uwaga produkt na zamówienie!" - Status oznacza, że czas dostawy musi zostać ustalony indywidualnie dla poszczególnych zamówień.

Czas oczekiwania na wysyłkę roweru/rowerów

 • Produkt DOSTĘPNY "W magazynie lub Dostępny" - Status oznacza, że towar jest naszym magazynie goodsport.pl. Wysyłka roweru po przygotowaniu przez mechanika najczęściej 5-8 dni robocze
 • Produkt DOSTĘPNY "Dostawa ok. 7-14 dni roboczych" - Status oznacza, że towar jest na głównym magazynie goodsport.pl. Wysyłka roweru po przygotowaniu przez mechanika około 14 dnia po zamówieniu.
 • Produkt DOSTĘPNY "Dostawa ok. 20-30 dni roboczych" - Status oznacza, że towar jest na głównym magazynie goodsport.pl. Wysyłka roweru po przygotowaniu przez mechanika około 30 dnia po zamówieniu.
 • Produkt DOSTĘPNY "Uwaga produkt na zamówienie!" - Status oznacza, że czas dostawy musi zostać ustalony indywidualnie dla poszczególnych zamówień.

Rowery dostarczane są firmą kurierską Spedimex.

Wszystkie przesyłki wysyłane firmą Spedimex są ubezpieczone.

Goodsport dokłada wszelkich starań, aby zamówiony przez Klienta towar dotarł jak najszybciej.

W razie pytań lub innych informacji po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny tel. 33 875 11 47 lub e-mail internet@goodsport.pl

Czas wysyłki dla produktów dotyczy dni roboczych

Czas dostawy

Przesyłki dostarczane kurierem INPOST są doręczane do 48 godzinach od daty wysłania towaru (90% przesyłek dociera w 24h!).

Wszystkie przesyłki wysyłane firmą INPOST są ubezpieczone.

Ładowanie...