• -20%

Optymalne wsparcie zapewniają skarpety na rower Support firmy UYN®. Ukierunkowana kompresja nie tylko wspiera mięśnie, ale także zwiększa dopływ tlenu. Ponadto istnieje skuteczna wentylacja, która gwarantuje wysoki komfort noszenia. Zawierają również Natex, włókno nylonowe w 100% pochodzenia roślinnego, które gwarantuje idealne zarządzanie klimatem.

Materiały i technologie

SKŁAD KOMERCYJNY:
81% POLIAMID 13% ELASTAN 6% POLIPROPYLEN
WKŁADKA ERGOLOGICZNA
Anatomicznie ukształtowana wkładka do wysiłku sportowego i ruchu.
DOCELOWY BANDAŻ UCISKOWY
Podwójny asymetryczny bandaż ze zintegrowanym poceniem. Do zlokalizowanej kompresji dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
TARCZA PRZEDWSTRZĄSOWA
PRZEPŁYW CHŁODNEGO POWIETRZA
Struktura mikrokanałów 3D do cyrkulacji powietrza; utrzymuje stopy w suchości i komfortowej temperaturze.
ZERO-DUSZENIA-MANKIET
Elastyczne, anatomicznie ukształtowane mankiety zapewniają niezawodne trzymanie bez ucisku.
LEKKI KOMPRES-IQ
Inteligentna kompresja zwiększająca dopływ tlenu do mięśni.
ZERODOR
Przeplatana zwykłą przędzą, zaawansowana srebrna przędza metalowa ZERODOR zapewnia działanie antystatyczne i antybakteryjne. W ten sposób zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, nadając odzieży UYN długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Jony srebra ZERODOR są nierozerwalnie zintegrowane z włóknami, gdzie zachowują swoje właściwości i są odporne na pranie i zużycie.
NATEX
Dzięki specjalnej przędzy NATEX, UYN pozwala naturze pracować dla Twojego dobrego samopoczucia. NATEX jest wyjątkowo lekki i zmniejsza wagę o 25 procent. Odzież NATEX schnie do 50 procent szybciej niż porównywalne ubrania nylonowe. W 100% naturalne włókno organiczne jest bardziej elastyczne, a działanie bakteriostatyczne minimalizuje nieprzyjemne zapachy.

Specyfikacja techniczna:

Marka
UYN
Indeks
40103
ean13
8054216319762
Stan:
Nowy produkt

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...