• -20%

MĘSKIE SKARPETKI KOLARSKIE SUPERLEGGERA

Skarpety kolarskie Superleggera firmy UYN® są super lekkie w noszeniu. Dzieje się tak dzięki materiałowi Natex, w 100% roślinnemu włóknu nylonowemu, które jest super miękkie i bardzo szybko schnie. Ogólnie rzecz biorąc, te skarpety zachwycają dopasowaniem, komfortem noszenia i wysoką oddychalnością w połączeniu z idealną cyrkulacją powietrza.

Materiały i technologie

SKŁAD KOMERCYJNY:
47% POLIAMID 27% POLIESTER 16% ELASTAN 10% POLIPROPYLEN
WKŁADKA ERGOLOGICZNA
Anatomicznie ukształtowana wkładka do wysiłku sportowego i ruchu.
TARCZA PRZEDWSTRZĄSOWA
PRZEPŁYW CHŁODNEGO POWIETRZA
Struktura mikrokanałów 3D do cyrkulacji powietrza; utrzymuje stopy w suchości i komfortowej temperaturze.
ZERO-DUSZENIA-MANKIET
Elastyczne, anatomicznie ukształtowane mankiety zapewniają niezawodne trzymanie bez ucisku.
ZERODOR
Przeplatana zwykłą przędzą, zaawansowana srebrna przędza metalowa ZERODOR zapewnia działanie antystatyczne i antybakteryjne. W ten sposób zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, nadając odzieży UYN długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Jony srebra ZERODOR są nierozerwalnie zintegrowane z włóknami, gdzie zachowują swoje właściwości i są odporne na pranie i zużycie.
NATEX
Dzięki specjalnej przędzy NATEX, UYN pozwala naturze pracować dla Twojego dobrego samopoczucia. NATEX jest wyjątkowo lekki i zmniejsza wagę o 25 procent. Odzież NATEX schnie do 50 procent szybciej niż porównywalne ubrania nylonowe. W 100% naturalne włókno organiczne jest bardziej elastyczne, a działanie bakteriostatyczne minimalizuje nieprzyjemne zapachy.

Specyfikacja techniczna:

Marka
UYN
Indeks
40107
ean13
8054216266066
Stan:
Nowy produkt

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...