Rowerowy ochraniacz łokci ION E-Pact.

Zaprojektowany z wstępnie ukształtowanym kątem prawie 90 °, aby zmniejszyć zmęczenie i zapewnić dopasowanie bez zmarszczek.

Firma ION zna zalety i wady pianek wiskoelastycznych. Swoboda ruchów jest najważniejszą funkcją, jaką musi zaoferować ochraniacz na łokcie. Dlatego ION powrócił i zintegrował prostą, ale niezrównaną twardą nasadkę w połączeniu z wysokiej jakości wyściółką z pianki zapamiętującej kształt, aby zapewnić optymalną ochronę i komfort. Zaktualizowana konstrukcja rękawów z oddychającym Super_Perforator_Neoprene.

Cechy produktu:

  • Ochrona przed silnymi uderzeniami do enduro/downhill
  • Super_Perforator_Neoprene Bardzo elastyczny i wytrzymały neopren o doskonałej oddychalności. Oczywiście nie w porównaniu z siateczką. Ale w przypadku neoprenu jest najbardziej oddychający, jakiego używaliśmy do tej pory.
  • Wkładka SAS-TEC Main Padding - SAS-TEC to niemiecki innowacyjny producent elementów ochronnych kamizelek kuloodpornych. SAS-TEC ma długą historię w produkcji doskonałych ochraniaczy motocyklowych – i jest najlepszym wyborem dla Twojego bezpieczeństwa.
  • Ochraniaczy 3D wykonanych z miękkiej pianki wiskoelastycznej o niesamowitych wartościach amortyzacji.
  • Power_Aramid to włókno syntetyczne pierwotnie opracowane przez firmę DuPont. Dziś jest używany w wielu zastosowaniach, od hełmów kuloodpornych, przez opony, po cięciwy łukowe. Oferuje wyjątkową odporność na rozdarcie i wytrzymałość na rozciąganie.
  • Skład: 35% Neo 35% PU 15% Nylon 8% PES 7% EVA

Specyfikacja techniczna:

MarkaION
Indeks33969
Ładowanie...