Ochraniacz łokci ION E-Lite
  Ochraniacz łokci ION E-Lite
  Poprzednie
  Następne
  Ochraniacz łokci ION E-Lite
  Ochraniacz łokci ION E-Lite

  Ochraniacz łokci ION E-Lite

  Nowy E-Lite firmy ION oferuje ochronę łokci do jazdy enduro (EN 1621-1:2012 / L1). Wyjmowana podkładka E-L1 Lite zapewnia więcej niż tylko ochronę przed otarciami i łatwo radzi sobie z lekkimi i średnimi uderzeniami. Wstępnie ukształtowana podkładka odpowiada naturalnemu kształtowi łokcia i zapewnia ergonomiczne dopasowanie. Bezszwowa, odporna na ścieranie warstwa z przodu umożliwia przesuwanie się klocków, dzięki czemu nie podjeżdżają one w kontakcie z podłożem. Niezwykle trwały i ciasno tkany materiał aramidowy zapewnia wytrzymałość. Kolejnym wkładem w ochronę jest wyściółka boczna EVA, która pochłania uderzenia z boków.

  Cechy:

  Zdejmowana 3-kierunkowa podkładka

  Dzięki wstępnie ukształtowanej strukturze, ochraniacz dopasowuje się do bocznej i podłużnej osi stawów, zapewniając swobodę ruchów we wszystkich kierunkach. Podkładkę można łatwo wyjąć do czyszczenia.

  Ultra_aramidowy

  Aramid jest niezwykle wytrzymałym i wytrzymałym włóknem. Ta wzmocniona wersja jest gęściej utkana niż jej poprzedniczka. Dzięki odporności na rozdarcie i wytrzymałości na rozciąganie znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju ochraniaczach i radzi sobie ze wszystkim, od ostrych skał po gwałtowne wypadki.

  Brak elementu ściernego szyć

  Materiały

  Materiał gówny:

  75% Neopren 25% Poliester

  Wkładka:

  85% Poliamid 15% Elastan

  Podszewka:

  92% Poliester 8% Elastan

  Specyfikacja techniczna:

  Marka
  ION
  Indeks
  42761
  Komentarze (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  Ładowanie...