Młodzieżowy ochraniacz łokci na rower ION E-Pact Youth

Nowa kolekcja młodzieżowa ION zawiera wszystko, czego młode osoby potrzebujące do całodziennych wypadów rowerowych

Dlatego też logicznym krokiem było zaoferowanie nagradzanego E-Pact w mniejszych rozmiarach, aby młodzi rowerzyści również mogli czerpać korzyści z niezawodnej ochrony. ION zaprojektował E-Pact ze wstępnie ukształtowanym, prawie 90° kątem, aby zmniejszyć zmęczenie ramion i zapewnić dopasowanie bez zmarszczek. Ponieważ swoboda ruchów jest najważniejszą funkcją. E-Pact Youth oferuje zintegrowaną twardą nasadkę w połączeniu z wysokiej jakości wyściółką z pianki zapamiętującej kształt dla optymalnej ochrony i komfortu.

Cechy produktu

  • Ochrona przed silnymi uderzeniami do enduro/downhill
  • Super_Perforator_Neoprene Bardzo elastyczny i wytrzymały neopren o doskonałej oddychalności. Oczywiście nie w porównaniu z siateczką. Ale w przypadku neoprenu jest najbardziej oddychający, jakiego używaliśmy do tej pory.
  • Wkładka SAS-TEC Main Padding - SAS-TEC to niemiecki innowacyjny producent elementów ochronnych kamizelek kuloodpornych. SAS-TEC ma długą historię w produkcji doskonałych ochraniaczy motocyklowych – i jest najlepszym wyborem dla Twojego bezpieczeństwa.
  • Ochraniaczy 3D wykonanych z miękkiej pianki wiskoelastycznej o niesamowitych wartościach amortyzacji.
  • Power_Aramid to włókno syntetyczne pierwotnie opracowane przez firmę DuPont. Dziś jest używany w wielu zastosowaniach, od hełmów kuloodpornych, przez opony, po cięciwy łukowe. Oferuje wyjątkową odporność na rozdarcie i wytrzymałość na rozciąganie.
  • Skład: 35% Neo 35% PU 15% Nylon 8% PES 7% EVA

Specyfikacja techniczna:

MarkaION
Indeks38931
Ładowanie...