Ochraniacz kolan ION K-Lite

Nowy K-Lite firmy ION oferuje ochronę kolan do jazdy enduro (EN 1621-1:2012 / L1). Wyjmowana podkładka K-L1 Lite zapewnia więcej niż tylko ochronę przed otarciami i łatwo radzi sobie z lekkimi i średnimi uderzeniami. Wstępnie ukształtowana wkładka odpowiada naturalnemu kształtowi kolana i zapewnia ergonomiczne dopasowanie. Jest to dodatkowo wzmocnione przez Ergo_Strap z tyłu. Umieszczony strategicznie nad główną częścią łydki rzep pozwala na idealne dopasowanie. Bezszwowa, odporna na ścieranie warstwa z przodu umożliwia przesuwanie się klocków, dzięki czemu nie podjeżdżają one w kontakcie z podłożem. Niezwykle trwały i ciasno tkany materiał aramidowy zapewnia wytrzymałość. Kolejnym wkładem w ochronę jest wyściółka boczna EVA, która pochłania uderzenia z boków.

Cechy:

Ergo_pasek

Dzięki umieszczeniu nad łydką rzep dopasowuje się do anatomicznego kształtu okolicy kolan i jest wygodnie zapinany, aby zapewnić idealne dopasowanie. Brak elementu ściernego szyć.

Ultra_aramidowy

Aramid jest niezwykle wytrzymałym i wytrzymałym włóknem. Ta wzmocniona wersja jest gęściej utkana niż jej poprzedniczka. Dzięki odporności na rozdarcie i wytrzymałości na rozciąganie znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju ochraniaczach i radzi sobie ze wszystkim, od ostrych skał po gwałtowne wypadki.

ION Pad K-L1 Lite

Materiały:

Materiał główny:

75% Neopren 25% Poliester

Wkładka:

85% Poliamid 15% Elastan

Podszewka:

92% Poliester 8% Elastan

Specyfikacja techniczna:

MarkaION
Indeks42757
Ładowanie...