Good Sport to firma rodzinna. Powstała z pasji do kolarstwa i gór w 1997 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 68. 

Nasze 20-letnie doświadczenie oraz pasja, stawia nas wśród liderów branży. Daje to naszym klientom pewność odnośnie jakości obsługi. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, a naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie z solidnie wykonanej usługi. Nasi pracownicy zdobywają wiedzę nie tylko podczas szkoleń, ale również poprzez intensywne używanie sprzętu, który sprzedajemy.

Ciągle się rozwijamy. W 2001 powstał drugi oddział Good Sport w Wadowicach, w 2009 w Oświęcimiu, a w 2014 otworzyliśmy pierwszy w Polsce salon Trek Bikes, mieszczący się w Bielsku-Białej; Trek Bielsko.

Nasza firma specjalizuje się w branży rowerowej i turystycznej. Prowadzimy również serwis rowerów. Świadczymy również usługę Bike Fittingu w naszym salonie w Bielsku.

Zapraszamy do odwiedzania naszych sklepów stacjonarnych w Andrychowie, Oświęcimiu i Wadowicach oraz Trek Bielsko w Bielsku-Białej. 

Załoga GMB

Ładowanie...