Good Sport to firma rodzinna. Powstała z pasji do kolarstwa i gór w 1997 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 68. 

Nasze 20-letnie doświadczenie oraz pasja, stawia nas wśród liderów branży. Daje to naszym klientom pewność odnośnie jakości obsługi. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, a naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie z solidnie wykonanej usługi. Nasi pracownicy zdobywają wiedzę nie tylko podczas szkoleń, ale również poprzez intensywne używanie sprzętu, który sprzedajemy.

Ciągle się rozwijamy. W 2001 powstał drugi oddział Good Sport w Wadowicach, w 2009 w Oświęcimiu, a w 2014 otworzyliśmy pierwszy w Polsce salon Trek Bikes, mieszczący się w Bielsku-Białej; Trek Bielsko.

Nasza firma specjalizuje się w branży rowerowej i turystycznej. Prowadzimy również serwis rowerów. Świadczymy również usługę Bike Fittingu w naszym salonie w Bielsku.

W czym jesteśmy najlepsi? To proste, Rowery Enduro! Nasz flagowy sklep, znany w całym kraju Trek Bielsko, mieści się właśnie w stolicy rowerowego enduro, czyli w Bielsku-Białej. 
To tutaj na lokalnych trasach Enduro Trails testujemy dla Was rowery. Szkolimy się, przygotowujemy się do zawodów enduro. Team Enduro Trek Bielsko Racing to czołówka enduro w kraju.
Nabyte przez nas doświadczenie, setki godzin spędzonych na najtrudniejszych trasach enduro w kraju i za granicą, współpraca z czołowymi zawodnikami enduro, pomaga nam w codziennej pracy z naszymi klientami. Zakup roweru enduro to proces. Musimy wiedzieć czego oczekuje klient kupujący rower do enduro i chcemy te oczekiwania zaspokoić. Począwszy od wyboru właściwego modelu jak np Trek Slash, skończywszy na właściwym rozmiarze, oraz ustawieniach zawieszenia, kokpitu, ciśnienia w oponach itd. Nie nic lepszego jak napotkany w górach klient na przygotowanym przez nas rowerze, który odkrył dzięki nam pasję do rowerów. Zaczynającym przygodę z rowerem enduro zapewniamy również szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Lokalne trasy enduro, będące na każdym poziomie zaawansowanie, pomagają nam często przejść z naszymi klientami drogę od amatora do solidnego zawodnika enduro, startującego regularnie w zawodach, albo po prostu cieszącego się każdą chwilą spędzoną na swoim rowerze bikera.

Rowery enduro to dzisiaj często rowery elektryczne. Takie modele jak Trek Rail czy Trek Fuel EXe to pełnoprawne rowery do enduro ze wspomaganiem. E-bike pozwala przejechać więcej, szybciej. Im więcej przejechanych tras enduro na rowerze tym więcej rowerowych umiejętności. Ale E-Bike to przede wszystkim rower górski. Pozwala spędzać czas w górach, często w miejscach nieosiągalnych dla "analogowego" roweru górskiego. Silnik oraz bateria w rowerze elektrycznym pozwalają dojechać dalej i szybciej. A czy istnieje lepszy prezent dla rowerzysty niż rowerowa przygoda w górach? 

Zapraszamy do odwiedzania naszych sklepów stacjonarnych w Andrychowie, Oświęcimiu i Wadowicach oraz Trek Bielsko w Bielsku-Białej. 

Załoga GMB

Ładowanie...