Electra

Czerpiemy motywację z tego, co czeka za horyzontem, a intryguje nas to, co czeka za rogiem. Może i podchodzimy na luzie do praktycznie wszystkiego, ale rowery bierzemy na serio. Jak jeżdżą. Jak wyglądają. Jak Ty wyglądasz, gdy na nich jedziesz. Tak wszystkich wyprzedzasz. Nawet wtedy, gdy jedziesz z kimś na kierownicy.

Electra zrodziła się w niewielkim miasteczku Leucadia w Kalifornii. Benno Baenzigera i Jeano Erfortha przyciągnęło do Południowej Kalifornii słońce i surfing, a słynne projekty z przeszłości zainspirowały ich do wskrzeszenia klasycznych cruiserów w branży, która stanęła w martwym punkcie i, tak zupełnie szczerze, brała się zbyt na poważnie.

To właśnie tak Electra przywróciła radość z jazdy na rowerze i przypomniała Ameryce o jednej z ulubionych form relaksu. Wiele się zmieniło przez lata, ale trzymamy się naszej filozofii założycielskiej, która zakłada łączenie kreatywności, innowacji, designu i dbałości o szczegóły w celu tworzenia jak najwygodniejszych rowerów. Wierzymy, że rowery potrafią wzbogacić codzienne życie.

Ładowanie...