Rowery

 • Opublikowano: 2023-02-02eBike, Enduro, Rowery, Sklep

  Trek Rail 2023 Gen4, czyli krótka historia o tym, jak idealny rower elektryczny stał się jeszcze lepszy. Dowiedz się co nowego!

 • Opublikowano: 2022-10-31eBike, Rowery, Sklep

  Poszukiwania górskiego elektrycznego roweru elektrycznego w obecnych czasach to nie lada wyzwanie. Na szczęście Trek obecnie posiada rowery, skrojone na miarę! Zapraszamy do przeglądu rynku.

 • Opublikowano: 2022-10-21eBike, Rowery, Sklep

  Bateria w rowerze elektrycznym jest jak paliwo w samochodzie. Bez niej daleko nie zajedziesz. Omówmy zatem czym się różnią i dlaczego.

 • Opublikowano: 2022-10-14Enduro, Rowery, Sklep

  Enduro jedyna w swoim rodzaju forma kolarstwa górskiego, zyskująca coraz większą popularność. Dlaczego? Już spieszymy z odpowiedzią!

 • Opublikowano: 2022-10-01Promocje rowery Trek, Rowery

  Trek Fuel EX 8 to idealny rower na szlaki dla osób, które potrzebują wszechstronnego ścieżkowca. Dzięki pełnemu zawieszenie, mordercze dla ciała wspinaczki, staną się mniej bolesne, a wymagające szlaki przyniosą mnóstwo satysfakcji. Ten rower oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, dzięki połączeniu nowoczesnych części z solidną, a mimo to lekką ramą ze stopu aluminium.

 • Opublikowano: 2022-09-19Rowery, Sklep

  Śmiało, można powiedzieć, że napędzają przemysł rowerowy, jak żadna inna kategoria rowerów. Przez ostatnich kilka lat stały się czymś normalnym zarówno na ścieżkach leśnych, jak i w miastach. Obecnie produkowane modele, chwilami ciężko odróżnić od klasycznych górali. Naturalnie mówimy o górskich rowerach elektrycznych!

 • Opublikowano: 2022-09-14Rowery

  Popularność rowerów w ostatnich latach jest na krzywej wznoszącej. Zapewne dlatego producenci starają się wypuszczać produkty coraz bardziej wyspecjalizowane w danej dziedzinie. Jednak nie każdy użytkownik potrzebuje dedykowanego roweru do jazdy w ściśle określonych warunkach. Co, jeżeli szuka on czegoś w miarę uniwersalnego zarówno na codzienne dojazdy do pracy, jak i weekendowe wypady w teren? Przedstawiamy kilka propozycji, które z czystym sumieniem możemy polecić.

 • Opublikowano: 2022-09-03Rowery

  Myśląc o rowerze szosowym od razu mamy przed oczami wielkie wyścigi i kolarzy, którzy wylewają siódme poty, podczas wielogodzinnej rywalizacji. Jednak mają one też drugie oblicze, łagodniejsze i spokojniejsze. Wręcz ciśnie się na usta słowo... rekreacyjne. Zapraszamy do krótkiego przeglądu oferty rowerów szosowych Trek oraz ich cech charakterystycznych.

 • Opublikowano: 2022-08-23Rowery

  Górale to mieszkańcy terenów górskich, to także potoczna nazwa rowerów przeznaczonych do jazdy w terenie. Obecnie sprawy nie mają się tak prosto. Już nawet niewielkie różnice w ilości dostępnego skoku zawieszenia, tworzą nową kategorię rowerów. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jakie są różnice? Zapraszamy do naszego przewodnika po rowerowym świecie MTB.