• Opublikowano: 2022-11-23Akcesoria, Prezenty rowerowe

  Ktoś w twojej rodzinie jest pasjonatem jazdy na rowerze? Świetnie się składa! podpowiemy Ci jak wybrać trafiony prezent rowerowy.

 • Opublikowano: 2022-11-09Akcesoria, Trenażery

  Dobrze przepracowana zima, zaowocuje poprawą wyników w sezonie, jednak czy tylko zawodnicy powinni jeździć na trenażerze zimą?

 • Opublikowano: 2022-10-31eBike, Rowery

  Poszukiwania górskiego elektrycznego roweru elektrycznego w obecnych czasach to nie lada wyzwanie. Na szczęście Trek obecnie posiada rowery, skrojone na miarę! Zapraszamy do przeglądu rynku.

 • Opublikowano: 2022-10-21eBike, Rowery

  Bateria w rowerze elektrycznym jest jak paliwo w samochodzie. Bez niej daleko nie zajedziesz. Omówmy zatem czym się różnią i dlaczego.

 • Opublikowano: 2022-10-14Enduro, Rowery

  Enduro jedyna w swoim rodzaju forma kolarstwa górskiego, zyskująca coraz większą popularność. Dlaczego? Już spieszymy z odpowiedzią!

 • Opublikowano: 2022-10-01Promocje rowery Trek, Rowery

  Trek Fuel EX 8 to idealny rower na szlaki dla osób, które potrzebują wszechstronnego ścieżkowca. Dzięki pełnemu zawieszenie, mordercze dla ciała wspinaczki, staną się mniej bolesne, a wymagające szlaki przyniosą mnóstwo satysfakcji. Ten rower oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, dzięki połączeniu nowoczesnych części z solidną, a mimo to lekką ramą ze stopu aluminium.

 • Opublikowano: 2022-09-26Akcesoria

  Dbajcie o swoje bezpieczeństwo! Nie ma w tym żadnego wstydu! Zobaczcie które produkty wybrać, aby poprawić swoją widoczność nawet w słoneczny dzień.

 • Opublikowano: 2022-09-21Turystyka

  Idąc w góry podczas przejściowych pór roku, musimy mieć je ba wszelki wypadek w plecaku. Bo zimą to wiadomo, że od razu na nogach...

 • Opublikowano: 2022-09-19Rowery

  Śmiało, można powiedzieć, że napędzają przemysł rowerowy, jak żadna inna kategoria rowerów. Przez ostatnich kilka lat stały się czymś normalnym zarówno na ścieżkach leśnych, jak i w miastach. Obecnie produkowane modele, chwilami ciężko odróżnić od klasycznych górali. Naturalnie mówimy o górskich rowerach elektrycznych!

 • Opublikowano: 2022-09-14Rowery

  Popularność rowerów w ostatnich latach jest na krzywej wznoszącej. Zapewne dlatego producenci starają się wypuszczać produkty coraz bardziej wyspecjalizowane w danej dziedzinie. Jednak nie każdy użytkownik potrzebuje dedykowanego roweru do jazdy w ściśle określonych warunkach. Co, jeżeli szuka on czegoś w miarę uniwersalnego zarówno na codzienne dojazdy do pracy, jak i weekendowe wypady w teren? Przedstawiamy kilka propozycji, które z czystym sumieniem możemy polecić.