TRENAŻER TACX® NEO 2T SMART

  NUMER KATALOGOWY T2875.61

  Dzięki udoskonalonej konstrukcji i podzespołom, inteligentny trenażer NEO 2T zapewnia jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z jazdy i pozwala na jeszcze dokładniejszą analizę ruchu.

  NAJWYŻSZE OSIĄGNIĘCIE W OBSZARZE TRENINGU W POMIESZCZENIACH

  • Mniejsze drgania zapewniają cichszą jazdę. Nie musisz się ograniczać.
  • Lubisz wiedzieć więcej. A my chcemy dostarczać Ci dane. Takie jak dane pomiaru mocy i rytmu z dokładnością do 1%.
  • Czy zachowujesz balans? Obserwuj statystyki pedałowania w aplikacji lub na liczniku rowerowym Edge®.
  • To najwierniejsze odwzorowanie prawdziwej jazdy.
  • Nie musisz rezygnować z realnego wrażenia z jazdy. Już je masz.

  Bez zbędnych drgań, tylko niesamowicie realistyczne wrażenia.

  TAK BRZMI CISZA

  Udoskonalone magnesy znacznie poprawiły stabilność trenażera NEO 2T Smart. Mniejsza ilość wypieranego powietrza z wnętrza trenażera i zredukowane drgania sprawia, że urządzenie pracuje znacznie cichszej.

  BARDZIEJ KOMFORTOWA JAZDA

  NEO 2T Smart natychmiast reaguje na zmiany prędkości lub nachylenia i pozwala na ruchy w lewo i w prawo podczas jazdy rowerem, aby symulować naturalny ruch ciała.

  DYNAMICZNA BEZWŁADNOŚĆ

  W celu zapewnienia odpowiedniej symulacji jazdy na rowerze w domu, dynamiczna bezwładność kontroluje bezwładność masy i kompensuje ciężar, prędkość i kąt nachylenia, aby jazda była jak najbardziej realistyczna.

  REALISTYCZNE ODWZOROWANIE NAWIERZCHNI

  Ta funkcja wraz z oprogramowaniem Tacx i aplikacją Zwift poprzez wprowadzenie trenażera w drgania symuluje jazdę na różnych nawierzchniach, takich jak kamień i żwir.

  NIESAMOWICIE WIARYGODNE WRAŻENIA

  Gdy trenażer jest podłączony do zewnętrznego źródła zasilania, urządzenie dokładnie symuluje zjazd ze wzniesienia.

  Uzyskaj najlepsze narzędzia do treningu w pomieszczeniu.

  WYSOKA WYDAJNOŚĆ

  NEO 2T Smart ma nową konstrukcję silnika, która dostarcza więcej mocy przy mniejszych prędkościach, co znacząco poprawia jazdę podczas podjazdu lub przyspieszenia.

  GOTOWY DO SPRINTU

  32 zintegrowane magnesy neodymowe zapewniają dużą siłę hamowania i dużą moc. NEO 2T Smart zapewnia maksymalną stabilność do 2200 W, nawet podczas ekstremalnych sprintów.

  WSPINAJ SIĘ NA SZCZYTY

  Optymalnie wykorzystaj trening dzięki realistycznej symulacji podjazdu do 25% stopni nachylenia.

  DOKŁADNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

  Śledź swoje wyniki i postęp z niezawodnym, stałym pomiarem — bez kalibracji. Możesz mierzyć moc, prędkość i rytm z dokładnością do 1%.

  Jest w pełni smart, więc możesz trenować tak, jak chcesz.

  WYSOCE KOMPATYBILNY

  NEO 2T Smart ma łączność za pośrednictwem technologii Bluetooth Smart® i protokołu ANT+® FE-C, co pozwala trenować z popularnymi aplikacjami treningowymi takimi jak TrainerRoad czy Zwift.

  ZDOLNY DO SAMODZIELNEJ PRACY

  Możesz także wybrać opcję korzystania z trenażera w trybie samodzielnym. Kiedy nie jest podłączony, będzie symulował płaską drogę — im szybciej jedziesz, tym większy będzie stawiać opór.

  ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI

  Podłącz NEO 2T Smart do wielu urządzeń jednocześnie, aby móc korzystać z oprogramowania Tacx i monitorować wydajność na liczniku rowerowym Garmin w tym samym czasie.

  OPROGRAMOWANIE TRENINGOWE TACX

  Korzystaj z biblioteki pełnej wysokiej jakości realistycznych filmów (ponad 100), które pozwolą Ci odczuć szybkość jazdy po stromych wzgórzach Alp lub na brukowanych ulicach Mediolanu.

  PLANY TRENINGOWE TACX

  Skorzystaj z planów treningów, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu sprawności fizycznej, aby pomóc Ci osiągać cele. Ścigaj się z przeciwnikami na żywo, przesyłaj dane GPS, korzystaj z map 3D i wielu innych funkcji.

  Specyfikacja techniczna:

  MarkaTacx
  Indeks37570
  Ładowanie...