• -240,00 zł
  • Nowy
  • Dostawa 0 zł

Lampki Trek Commuter Pro RT Flare RT

Nasza najnowsza, a zarazem najlepsza para świateł dla twojego roweru.  Trek Commuter Pro RT Flare RT światła dzienne do jazdy po mieście dla lepszej widoczności i systemem Kindbeam, który oświetla drogę podczas wycieczki rowerowej, ale nie oślepia nadjeżdżających z przeciwka uczestników ruchu drogowego.

Bądź widoczny w dzień i w nocy

To zestaw lamp gotowy na każdą sytuację, który łączy widoczność świateł do jazdy dziennej z jasną lampką przednią Pro RT do jazdy po mieście. Innowacyjny system Kindbeam kieruje promień światła na drogę przed Tobą, unikając świecenia nadjeżdżającym z przeciwka w oczy, zapewniając Ci jasne, ale nie oślepiające światło. Jest wyposażony w widoczny wskaźnik naładowania, bezprzewodowe połączenie z tylną lampką i funkcja ładowania zwrotnego pozwalająca Ci użyć światła rowerowego jako power banku do ładowania innych akcesoriów. Wszystko to dopełnia bardzo mocna lampa tylna Flare RT, tworząc najlepszy zestaw oświetlenia do każdej jazdy.

Szczegóły produktu

  • Zestaw lampek zwiększających widoczność na drodze to wszystko, czego potrzebujesz, aby ruszyć w drogę, w dzień czy w noc
  • Lampki Commuter Pro RT Kindbeam oświetlają drogę przed Tobą, zamiast oślepiać nadjeżdżających rowerzystów
  • Flare RT zapewnia idealną widoczność na drodze, w mieście i na ścieżce
  • Specjalnie opracowane skupienie wiązki, tryby migania i zasięg zapewniają widoczność w dzień do 2 km
  • Tryby Commuter Pro: wysoka moc 1000 lm — 1,5 godziny, niska moc 500 lm — 3 godziny, tryb dzienny migotania 300 lm — 12 godzin
  • Tryby migotania Flare RT: 90 lm — 6 godzin, 45 lm — 12 godzin, 5 lm — 15 godzin; Tryby stałe: 25 lm — 4,5 godziny, 5 lm — 13,5 godziny
  • Kompatybilna z uchwytem do zintegrowanego mocowania na wspornikach kierownicy, kaskach i mocowaniach na kaskach w systemie Blendr
  • Ładowanie odbywa się przez USB za pomocą załączonych kabli micro USB i USB-C

Światła Commuter – Najczęściej zadawane pytania

Pyt.: Jak włączyć światło?
Odp.: Szybkie dwukrotne naciśnięcie spowoduje włączenie światła. Naciśnij i przytrzymaj, aby wyłączyć światło.

Pyt.: Jak zmienić tryb?
Odp.: Po włączeniu jedno naciśnięcie przycisku zasilania spowoduje zmianę trybu.

Pyt.: Czy światła Commuter zastępują jakiś produkt, czy też stanowią nowy dodatek do kategorii świateł?
Odp.: Commuter Comp R i Commuter Pro RT stanowią dodatek do świateł Ion i Flare.

Pyt.: Światła Trek Commuter to markowy produkt Trek. Czy wszystkie światła są teraz pod marką Trek?
Odp.: Nowe światła będą wprowadzane na rynek pod marką Trek. Będziemy nadal sprzedawać światła z rodziny Ion i Flare pod marką Bontrager.

Pyt.: Czy Commuter to światła do jazdy dziennej?
Odp.: Tak, zarówno Commuter Comp R i Commuter Pro RT mają tryb do jazdy dziennej.

Pyt.: Czy światła Commuter nadają się do ponownego ładowania?
Odp.: Tak. Commuter Pro RT ładuje się przez dołączony kabel USB, a Commuter Comp ładuje się przez dołączony kabel Micro USB.

Pyt.: Ile trwa ładowanie świateł?
Odp.: Pełne ładowanie Commuter Pro RT trwa 5 godzin. Pełne ładowanie Commuter Comp trwa 7 godzin. Podczas ładowania wskaźnik zacznie migać na czerwono, gdy poziom naładowania spadnie poniżej 75%, then flash green until 99%. Wskaźnik zmieni kolor na zielony i zacznie świecić stałym światłem po pełnym naładowaniu.

Pyt.: Czy światło posiada funkcję niskiego poziomu baterii?
Odp.: Tak, w momencie spadku poniżej 5% tryby i funkcje zostaną wyłączone. Wskaźnik w świetle Commuter Comp R zmieni kolor na czerwony, gdy poziom naładowania spadnie poniżej 25%. The Commuter Pro RT will show a single red light when below 20%. Wskaźnik zacznie migać, gdy poziom naładowania spadnie do 5% lub niżej.

Pyt.: Czy po zakończeniu użytkowania można oddać baterię i światło do recyklingu?
Odp.: Oddaj światło do selektywnego przetwarzania odpadów razem z akumulatorem. Użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych znajdą więcej informacji na ten temat na stronie www.call2recycle.org.

Pyt.: Czy mocowania są regulowane? Z jakimi rozmiarami kierownicy współpracują?
Odp.: Tak, oba światła posiadają regulowane mocowania. Commuter Comp R posiada elastyczny element mocujący Quick Connect +. Commuter Pro RT posiada regulowane twarde mocowanie. Oba światła pasują do kierownicy w rozmiarze od 25,4 mm do 35 mm.

Pyt.: Jaka jest klasa wodoszczelności?
Odp.: Oba światła posiadają klasę ochrony IPX4 w zakresie wodoszczelności i zabezpieczenia przed rozpryskami z dowolnego kierunku.

Pyt.: Jak sparować Flare RT z Commuter Pro RT?
Odp.: Zapoznaj się z instrukcją, aby dowiedzieć się więcej. Gdy światła są wyłączone, a Flare RT znajduje się w zasięgu 15 cm od Commuter RT, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na świetle Commuter Pro RT przez 15 sekund (dwa mignięcia: pierwsze w 8 sekundzie i kolejne w 15 sekundzie). Po 15 sekundach wskaźnik zacznie migać na czerwono podczas wyszukiwania i na niebiesko po wykryciu urządzenia i parowaniu.

Pyt.: Jak uruchomić funkcję ładowania telefonu lub urządzenia przy użyciu światła?
Odp.: Wyłącz światło, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 8 sekund. Gdy światło zacznie migać, puść przycisk. Teraz możesz podłączyć telefon lub komputer rowerowy i ładować go z baterii światła. Potrzebujesz kabla z jedną końcówką USB-C do podłączenia światła i z drugą końcówką dopasowaną do urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

Indeks5252796
Ładowanie...