Maxxis Minion DHR II

Dzięki całkowicie nowemu wzorowi bieżnika, Minion DHR II jest idealną oponą do jazdy agresywnej grawitacji. Dzięki bocznym kolcom legendarnego DHF, które zostały nieznacznie poszerzone dla jeszcze lepszej przyczepności na zakrętach, ma on wyjątkową stabilność na zakrętach. Uchwyty środkowe mają fazowane knagi dla lepszego przyspieszenia. Nacięcia na knagach poprawiają przejście podczas skręcania w zakrętach. Niektóre środkowe kolce mają kształt wiosła, wbijają się w ziemię podczas ostrego hamowania i pomagają utrzymać rower pod kontrolą.

Exo Protection

Ten niezwykle odporny na przecięcia i ścieranie materiał chroni ścianki boczne różnych opon MTB. Jest bardzo ciasno tkana, lekka i bardzo elastyczna. Dzięki temu osiągi opon pozostają przekonująco dobre.

3C Maxx Grip

Nasza znana mieszanka zjazdowa 3C, której od lat zaufało wielu najlepszych downhillerów, nazywa się obecnie 3C MaxxGrip. 3C MaxxGrip oferuje doskonałą przyczepność i amortyzację zapewniającą niezrównaną trakcję podczas zjazdu.

Wide Trail

Konstrukcja Wide Trail optymalizuje układ bieżnika i kształt opony na współczesnych, szerszych felgach. Tradycyjne opony są opracowywane dla wąskich felg i na szerokich felgach uzyskują zbyt kwadratowy kształt, a tym samym nie zapewniają najlepszych osiągów. Wszystkie opony Maxxis WT są zoptymalizowane dla felgi wewnętrznej o szerokości 35 mm, ale doskonale sprawdzają się na wszystkich felgach o wymiarze wewnętrznym pomiędzy 30 a 39 mm.

Tubeless-Ready

Opony bezdętkowe mają wiele zalet: Można jeździć z mniejszym ciśnieniem powietrza. Daje to lepszą trakcję i zmniejsza opory toczenia. A tam, gdzie nie ma węża, zmniejsza się również ryzyko awarii. Opony MAXXIS TR są lepiej przygotowane do montażu z uszczelnieniem niż inne opony "Tubeless Ready". Stopka naszych opon TR jest całkowicie pokryta warstwą gumy jak prawdziwa opona bezdętkowa UST. Oznacza to, że montaż bez rurki jest skuteczny dla wszystkich felg o standardowych wymiarach już podczas pierwszego napełniania i przy niewielkiej ilości płynu.

Dane techniczne:

  • rozmiar: 29x2,4
  • EXO Protection
  • Wide Trail (WT)
  • 3C Maxx Grip
  • Tubeless Ready (TR)
  • 60 TPI

Specyfikacja techniczna:

MarkaMaxxis
Indeks32865
Ładowanie...