Zegarek dziecięcy Garmin Vivofit Junior 3 Marvel

  NUMER KATALOGOWY 010-02441-11

  PRZYGODA CZEKA

  Vívofit jr. 3 to nie tylko monitor kondycji dla dzieci. To interaktywne doświadczenie, w którym aktywność dziecka odblokowuje ekscytujące przygody z aplikacji Marvel Avengers

  • Dzieci mogą bawić się wszędzie — nawet w wymiarze kwantowym — dzięki temu wytrzymałemu i wodoodpornemu monitorowi aktywności
  • Bohaterowie nie potrzebują ładowarek. Bateria jest łatwa do wymiany i wystarczy nawet na rok.
  • Twoje dziecko będzie zawsze gotowe na misje organizacji S.H.I.E.L.D. dzięki kolorowemu wyświetlaczowi i wielu tarczom zegarka.
  • Rodzice mogą korzystać z aplikacji, aby zarządzać zadaniami i przyznawać nagrody swoim małym superbohaterom.
  • Pozwól dziecku przeżyć jeszcze raz chwile z Sagi Infinity. Zabawa odblokowuje przygody, gry i ikony z Marvel Avengers.
  • Śledź kroki, sen i codzienną aktywność — Kamienie Nieskończoności nie będą Ci potrzebne.

  DWA WZORY

  Niech Twoje dziecko wybierze, jaki ubiór chce nosić: wzór pancerza Iron Mana czy kostiumu Czarnej Pantery. Kolorowy wyświetlacz stanowi gwarancję, że dzieci będą miały wszystko, czego potrzebują podczas ich przygód.

  NA CAŁY DZIEŃ ZABAWY

  Ten wytrzymały i wodoodporny monitor aktywności ma baterię wystarczającą do 1 roku działania — bez żadnego doładowywania. Pasek jest wygodnie dopasowany nawet do najmniejszego nadgarstka.

  Bądź częścią świata pełnego bohaterów.

  WYKONYWANIE AKTYWNOŚCI ODBLOKOWUJE PRZYGODY

  Z Twoją pomocą dziecko odblokuje nowe przygody i przeżyje najbardziej emocjonujące chwile Sagi Infinity razem z ulubionymi bohaterami Marvela Avengers.

  GRA-WYZWANIE

  60 minut codziennej aktywności nie tylko odblokowuje przygodę, ale im więcej aktywnych minut rejestrują dzieci, tym więcej będą miały okazji do zagrania w zapierającą dech w piersi grę-wyzwanie.

  PUNKTY KAMIENI NIESKOŃCZONOŚCI

  Za osiągnięcie wyznaczonych codziennych celów aktywności dzieci nagradzane są punktami Kamieni Nieskończoności. Mogą one wykorzystać te punkty, aby odkryć nowe, niesamowite zdjęcia Avengersów.

  KARTY TRENINGOWE

  Podejmij wyzwanie aktywności fizycznej Kapitana Ameryki. Dzięki kartom treningowym Twoje dziecko nauczy się podstawowych ćwiczeń takich jak pajacyki, pozycji psa z głową w dół, wyskoków i wielu innych.

  Jeszcze więcej ciekawych funkcji na nadgarstku Twojego dziecka.

  AKTYWNOŚCI NA CZAS

  Nowe aktywności na czas pozwalają dzieciom śledzić kroki i szacowaną odległość podczas zabawy w parku lub treningu piłkarskiego. Zapisane aktywności można wyświetlić później w aplikacji Garmin Jr.™

  TARCZE ZEGARKA Z BOHATERAMI

  Pomóż swoim dzieciom spersonalizować ich monitory aktywności za pomocą tarczy zegarka z motywami Kapitana Ameryki, Spider-Mana i innymi Avengersami.

  WIDŻET ICE

  Lepiej dmuchać na zimne. Dodanie danych kontaktowych dziecka do widżetu ICE pozwoli szybko uzyskać do nich dostęp w sytuacji awaryjnej.

  Pomocna dłoń dla rodziców.

  ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI

  Aplikacja Garmin Jr. Umożliwia rodzicom sprawdzanie aktywności dzieci, ich obowiązki, sen, zadania i inne informacje po zsynchronizowaniu jej ze zgodnymi urządzeniami.

  OBOWIĄZKI I NAGRODY

  Przypisuj zadania oraz obowiązki w aplikacji i przyznawaj nagrody w postaci wirtualnych monet. Dzieci mogą wymieniać monety na uzgodnione z rodzicami nagrody.

  PRZYJAZNE PRZYPOMNIENIA

  Przypisz zadania domowe i przypomnienia, a monitor aktywności za pomocą ikony przypomni dziecku o obowiązkach. Możesz je ustawić tak, aby powtarzały się co tydzień lub nawet codziennie.

  WYZWANIE LICZBY KROKÓW

  Dzięki aplikacji Toe-to-Toe™ dzieci mogą połączyć się ze znajomymi znajdującymi się w pobliżu i rzucać sobie nawzajem wyzwania na czas — kto zrobi więcej kroków. Rodzice też mogą przyłączyć się do zabawy za pomocą aplikacji Toe-to-Toe i zgodnego gadżetu do noszenia Garmin.

  BĄDŹCIE AKTYWNI RAZEM

  Połącz się ze znajomymi dziecka za pomocą aplikacji Garmin Connect™, a także z innymi rodzinami w aplikacji Garmin Jr. Udzielaj się i rywalizuj z nimi w cotygodniowych wyzwaniach liczby kroków.

  TRYB DZIECKA

  Włącz tryb dziecka w aplikacji Garmin Jr., aby dać dziecku ograniczony dostęp do monitorowania i sprawdzania jego zadań oraz podglądu ostatniej misji wykonanej w ramach przygody w aplikacji.

  Specyfikacja techniczna:

  MarkaGarmin
  Indeks43157
  Ładowanie...