Zegarek dziecięcy Garmin Vivofit Junior 3 Disney Princess

  NUMER KATALOGOWY 010-02441-12

  PRZYGODA CZEKA

  Vívofit jr. 3 to nie tylko monitor kondycji dla dzieci. To interaktywne doświadczenie, w którym aktywność dziecka odblokowuje ekscytujące przygody z aplikacji Disney Princess.

  • Ten wytrzymały monitor kondycji jest wodoodporny — czyli idealny do przeżywana zaczarowanych przygód.
  • Nie psuj zabawy ładowaniem. Bateria jest łatwa do wymiany i wystarczy nawet na rok.
  • Twoje dziecko będzie gotowe na każdą królewską okazję dzięki kolorowemu wyświetlaczowi i wielu tarczom zegarka.
  • Rodzice mogą korzystać z aplikacji, aby zarządzać zadaniami i przyznawać nagrody swoim małym księżniczkom.
  • Co ciekawego odkryje Twoje dziecko? Zabawa odblokowuje przygody Disney Princess, gry i ikony.
  • Śledź kroki, sen i codzienną aktywność. To proste!

  DWA WZORY

  Dziecko może wybrać, jak chce eksplorować magiczne królestwa: ze wzorem Księżniczek Disneya czy Małej Syrenki. Kolorowy wyświetlacz stanowi gwarancję, że dzieci będą miały wszystko, czego potrzebują podczas realizowania swoich marzeń.

  NA CAŁY DZIEŃ ZABAWY

  Ten wytrzymały i wodoodporny monitor aktywności ma baterię wystarczającą do 1 roku działania — bez żadnego doładowywania. Pasek jest wygodnie dopasowany nawet do najmniejszego nadgarstka.

  Dołącz do bajkowego świata.

  WYKONYWANIE AKTYWNOŚCI ODBLOKOWUJE PRZYGODY

  Pełniąc rolę pomocnika, pomożesz dziecku odkrywać nowe przygody i różne magiczne królestwa z Ariel, Bellą, Dżasminą, Mulan i Roszpunką.

  GRA-WYZWANIE

  60 minut codziennej aktywności nie tylko odblokowuje przygodę, ale im więcej aktywnych minut rejestrują dzieci, tym więcej będą miały okazji do zagrania w zapierającą dech w piersi grę-wyzwanie.

  KOLEKCJONERSKIE KLEJNOTY

  Za osiąganie wyznaczonych codziennych celów aktywności dzieci nagradzane są kolorowymi klejnotami. Można je wykorzystać do odkrywania nowych części mapy przygód, a nawet ich własnego królestwa.

  CIEKAWOSTKI FITNESS

  Aktywność jest dobra dla każdej księżniczki — i dla dziecka. Aplikacja Garmin Jr.™1 zachęca dzieci do ruchu dzięki ciekawostkom.

  Jeszcze więcej ciekawych funkcji na nadgarstku Twojego dziecka.

  AKTYWNOŚCI NA CZAS

  Nowe aktywności na czas pozwalają dzieciom śledzić kroki i szacowaną odległość podczas zabawy w parku lub treningu piłkarskiego. Zapisane aktywności można wyświetlić później w aplikacji Garmin Jr.™

  TARCZE ZEGARKA Z BOHATERAMI

  Pomóż swoim dzieciom spersonalizować ich monitory aktywności za pomocą tarczy zegarka z motywami wszystkich dwunastu księżniczek Disneya.

  WIDŻET ICE

  Lepiej dmuchać na zimne. Dodanie danych kontaktowych dziecka do widżetu ICE pozwoli szybko uzyskać do nich dostęp w sytuacji awaryjnej.

  Pomocna dłoń dla rodziców.

  ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI

  Aplikacja Garmin Jr. Umożliwia rodzicom sprawdzanie aktywności dzieci, ich obowiązki, sen, zadania i inne informacje po zsynchronizowaniu jej ze zgodnymi urządzeniami.

  OBOWIĄZKI I NAGRODY

  Przypisuj zadania oraz obowiązki w aplikacji i przyznawaj nagrody w postaci wirtualnych monet. Dzieci mogą wymieniać monety na uzgodnione z rodzicami nagrody.

  PRZYJAZNE PRZYPOMNIENIA

  Przypisz zadania domowe i przypomnienia, a monitor aktywności za pomocą ikony przypomni dziecku o obowiązkach. Możesz je ustawić tak, aby powtarzały się co tydzień lub nawet codziennie.

  WYZWANIE LICZBY KROKÓW

  Dzięki aplikacji Toe-to-Toe™ dzieci mogą połączyć się ze znajomymi znajdującymi się w pobliżu i rzucać sobie nawzajem wyzwania na czas — kto zrobi więcej kroków. Rodzice też mogą przyłączyć się do zabawy za pomocą aplikacji Toe-to-Toe i zgodnego gadżetu do noszenia Garmin.

  BĄDŹCIE AKTYWNI RAZEM

  Połącz się ze znajomymi dziecka za pomocą aplikacji Garmin Connect™, a także z innymi rodzinami w aplikacji Garmin Jr.. Udzielaj się i rywalizuj z nimi w cotygodniowych wyzwaniach liczby kroków.

  TRYB DZIECKA

  Włącz tryb dziecka w aplikacji Garmin Jr., aby dać dziecku ograniczony dostęp do monitorowania i sprawdzania jego zadań oraz podglądu ostatniej misji wykonanej w ramach przygody w aplikacji.

  Specyfikacja techniczna:

  MarkaGarmin
  Indeks43148

  Warto zobaczyć także:

  rowery elektryczne trek - najnowsze rowery ze wspomaganiem elektrycznym

  jaki prezent dla rowerzysty ? - kilka pomysłów na święta czy urodziny

  rowery elektryczne górskie - najlepiej czują się w terenie górskim

  rab electron pro - ciepła kurtka puchowa z impregnowanym puchem od firmy NIKWAX

  rower elektryczny - sposób na jeszcze dłuższe wycieczki w trudnym terenie

  Ładowanie...