Licznik rowerowy Wahoo Elemnt Bolt Pink Limited Edition

Kod produktu: WFCC3PK

Wyposażony w technologię dwupasmową Bluetooth Smart i ANT +, ELEMNT BOLT bezproblemowo łączy się ze wszystkimi czujnikami rowerowymi. Współpracuje z naszą bezpłatną aplikacją towarzyszącą ELEMNT, która umożliwia konfigurowanie pól danych, dostosowywanie profili, śledzenie wydajności i udostępnianie danych jazdy bez wysiłku - koniec z mylącymi menu! Ponadto programowalne wskaźniki LED QuickLook zapewniają szybki sposób sprawdzenia, czy nadążasz za pomocą ważnych wskaźników wydajności, takich jak prędkość, tętno i moc. Zaprojektowany z myślą o wydajności i prostoty - licznik rowerowy ELEMNT BOLT GPS pomaga liczyć się z każdą sekundą.

ELEMNT BOLT to najbardziej zintegrowany komputer rowerowy GPS na rynku z pełną listą kompatybilnego sprzętu i aplikacji na smartfony.

Specyfikacja:

Rozmiar ekranu: 2.2 cala

Waga: 60g

Żywotność baterii: do 15 godzin

Wodoodporność: IPX7 

Wysokościomierz: Tak

Funkcje:

*Wahoo jako pierwszy opracował komputer i uchwyt, które współpracują ze sobą, tworząc prawdziwie aerodynamiczny komputer rowerowy. W pełni zintegrowany ELEMNT BOLT oferuje usprawnioną platformę, aby zmniejszyć opór, a jego zewnętrzna konstrukcja stawia Twoją wydajność na pierwszym miejscu.

*ELEMNT BOLT ma trzy wygodne, wypukłe górne przyciski. Ich umiejscowienie i wrażenia dotykowe pozwalają bez wysiłku je zlokalizować i przełączać się między ekranami treningu — nawet w rękawiczkach z długimi palcami — dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na patrzeniu w dół, a więcej na jeździe.

*Dzięki PerfectView Zoom™ ELEMNT BOLT umożliwia łatwe skupienie się na określonych parametrach jazdy, które są dla Ciebie najważniejsze, co ułatwia optymalizację każdej jazdy.

*Nawet podczas jazdy w słabym świetle dane są łatwo widoczne dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia ELEMNT BOLT, dzięki czemu możesz kontynuować trening bez względu na warunki.

*ELEMNT BOLT posiada programowalne wskaźniki LED, które oferują lepszy sposób na śledzenie tras, monitorowanie wydajności i skupienie się tylko na jednym spojrzeniu.

Łączność

Bezprzewodowe: ANT+®, BLUETOOTH® i Wi-Fi®

Kompatybilność czujnika: ANT+® i BLUETOOTH®

Kompatybilność telefonu: iPhone i Android

W zestawie:

  • Licznik ELEMNT BOLT 
  • Zintegrowane mocowanie zewnętrzne
  • Kabel do ładowania USB-C
  • Skrócona instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna:

MarkaWahoo
Indeks34164
Ładowanie...