NUMER KATALOGOWY: 010-02424-10

  Jazda rowerem bez zbędnych przerw dzięki najlepszemu licznikowi rowerowemu GPS. Licznik rowerowy Edge® 1030 Plus jest gotowy na każdą trasę, od odległych żwirowych szlaków po niezwykłe podjazdy.

  ODKRYWAJ ŚWIAT I SWOJE GRANICE.

  • Synchronizuj treningi w domu lub na zewnątrz prosto na licznik rowerowy Edge. To proste.
  • Trening. Licznik Edge sugeruje trasy i treningi w oparciu o aktualne obciążenie treningowe.
  • Bez względu na to, jak daleko jedziesz, licznik Edge zawsze wskaże Ci drogę powrotną.
  • Umożliwia pozostawanie w kontakcie na wiele różnych sposobów, m.in. jest zgodny z technologią inReach®.
  • Licznik podłączony do sieci umożliwia odbieranie wiadomości i korzystanie z ulubionych aplikacji rowerowych.

  NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

  DYNAMICZNE MONITOROWANIE EFEKTYWNOŚCI

  Uzyskaj więcej informacji o tym, jak Twoje ciało reaguje na trening. Śledź maksymalny pułap tlenowy, czas regeneracji, obciążenie treningowe, analizę obciążenia treningowego i inne wskaźniki.

  STAN WYTRENOWANIA

  Jak wydajny jest Twój trening? Licznik Edge automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu.

  AKLIMATYZUJE SIĘ DO TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

  Przygotuj się na każde warunki. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia oraz jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości.

  KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM SHIMANO STEPS

  Dedykowany ekran danych oraz obsługa stanu systemu i komunikatów ostrzegawczych. Podczas jazdy możesz nawet zobaczyć poziom wspomagania, bieg, poziom baterii i nie tylko.

  DYNAMIKA JAZDY

  Wykorzystaj zaawansowane statystyki jazdy na rowerze , które informują o zmianach w Twojej wydajności na podstawie zmiennych warunków, takich jak konfiguracja roweru, czas trwania jazdy i inne.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź najważniejsze szczegóły każdej jazdy dzięki nowym danym dotyczącym jazdy na rowerze górskim, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu.

  GRIT™ I FLOW™

  Grit jazdy jest oceniana w oparciu o dane GPS, wysokości i inne. Flow określa z kolei, jak płynnie pokonujesz szlak, dzięki czemu wiesz, jaki rekord masz do pobicia następnym razem.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Automatyczne wyświetlanie pozostałego wzniosu i nachylenia podczas wspinania się na trasie lub szlaku. Pomaga to zmierzyć wysiłek oraz zobaczyć, ile jeszcze musisz wytrzymać.

  DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

  Edge 1030 zapewnia 24 godz. pracy baterii Czas działania baterii, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Możesz podwoić ten czas dzięki zestawowi baterii Garmin Charge™.

  POLECANY TRENING CODZIENNY

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i pułap tlenowy.

  SYNCHRONIZUJ PLANY TRENINGÓW

  Plany treningowe do pomieszczeń i na powietrze możesz pobrać z aplikacji Garmin Connect™ lub bezproblemowo zsynchronizować je na urządzeniu Edge z innymi aplikacjami, takimi jak TrainingPeaks® i TrainerRoad.

  ZNAJDŹ WIĘCEJ NIŻ TYLKO TRASY

  MAPY DO JAZDY ROWEREM

  Niezależnie od tego, czy jeździsz po trasach górskich, szutrowych czy asfaltowych, korzystaj z kluczowych informacji na mapie dostosowanej do typu jazdy. Łatwe do zinterpretowania trasy przyjazne rowerzystom są bardziej widoczne, więc możesz szybko znaleźć to, czego potrzebujesz.

  GARMIN CYCLE MAP

  Korzystaj z fabrycznie załadowanych map, które mają szerszy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej, w tym z danych dotyczących szlaków MTB z aplikacji Trailforks. Pobierz także dane wysokości, punkty szczególne i adresy z możliwością wyszukiwania.

  APLIKACJI TRAILFORKS

  Zaimportuj zaplanowane trasy bezpośrednio do fabrycznie zainstalowanej w urządzeniu Edge® 1030 Plus aplikacji Trailforks. Trasy te uwzględniają warunki panujące na szlaku i pozwalają kierowcy lepiej dysponować czasem.

  TRYB PODGLĄDU ROZWIDLENIA

  Korzystając z aplikacji Trailforks tryb ten automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz.

  SZCZEGÓŁOWYM WSKAZÓWKOM NAWIGACYJNYM

  Ze szczegółowymi wskazówkami i alertami, które powiadomią Cię o nadchodzących zakrętach, nigdy się nie zgubisz.

  WRÓĆ DO STARTU

  Edge® 1030 Plus poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu.

  OBLICZANIE TRASY

  Krótsze przygotowanie do jazdy. Nasze trasy są teraz obliczane szybciej i zapisywane w pamięci podręcznej, więc możesz spędzić więcej czasu na jeździe, a mniej na czekaniu.

  WYZNACZANIE POPULARNYCH TRAS TRENDLINE™

  Edge® 1030 Plus korzysta z miliardów kilometrów danych udostępnionych przez kolarzy w celu zapewnienia najlepszej trasy, wybierając z najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.

  UTWÓRZ WIĘCEJ TRAS

  Twórz trasy w naszej aplikacji Garmin Connect, a nigdy nie zabraknie Ci miejsc do jazdy. Możesz też zaplanować je na innych platformach, takich jak Strava i Komoot, a następnie automatycznie zsynchronizować je z licznikiem Edge.

  POWIADOMIENIA DOTYCZĄCE ODŻYWIANIA I NAWADNIANIA

  Sprawdzaj informacje potrzebne, aby nie stracić sił, kilometr po kilometrze. Urządzenie Edge® 1030 Plus powiadomi Cię, kiedy nadejdzie czas na wypicie wody lub zjedzenie posiłku.

  BEZPIECZEŃSTWO PRIORYTETEM

  KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI VARIA™

  Połącz Edge® 1030 Plus z naszym radarem wstecznym i światłami Varia, aby z łatwością widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.

  WYKRYWANIE ZDARZEŃ

  Ten licznik rowerowy Edge automatycznie wysyła Twoją lokalizację do kontaktów alarmowych, jeśli wykryje wypadek. Wykrywanie incydentów jest włączone domyślnie tylko dla profili aktywności Droga, Dojazd, Trasa i eBike

  ALARM ROWEROWY

  Chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

  WIADOMOŚCI GRUPOWE

  Pozostań w kontakcie ze swoją ekipą, jeśli się rozdzielicie.

  LIVETRACK

  Funkcja LiveTrack umożliwia znajomym i rodzinie śledzenie Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym, a nawet wyświetlanie całego planowanego kursu. Możesz mieć pewność, że Twoi bliscy wiedzą dokładnie, dokąd jedziesz.

  GROUPTRACK

  Obserwuj swoich towarzyszy, nawet gdy nie są widoczni, i pozwól im obserwować Ciebie. Funkcja GroupTrack może śledzić nawet 50 znajomych jednocześnie. Wystarczy spojrzeć na ekran, aby zobaczyć aktualizacje.

  BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Odbieraj SMS-y i alerty bezpośrednio w urządzeniu Edge sparowanym ze zgodnym smartfonem.

  CONNECT IQ™

  Pobierz niestandardowe pola danych, aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  SYNCHRONIZUJ Z GARMIN CONNECT

  Aplikacja Garmin Connect to miejsce spotkań prężnie rozwijającej się internetowej społeczności, umożliwiające pozostanie w kontakcie i rywalizację – a nawet udostępnianie swoich osiągnięć w mediach społecznościowych.

  AUTOMATYCZNA KONFIGURACJA

  Bądź gotowy do jazdy w kilka chwil, zamiast tracić czas na konfigurowanie ustawień. Pobierz wstępnie wypełnione profile tras w oparciu o poprzednie modele Edge, typy tras lub czujniki.

  WSPÓŁPRACA Z WIELOMA APLIKACJAMI

  Coraz więcej Twoich ulubionych platform treningowych i map współpracuje z licznikiem Edge. Podróżuj, jak chcesz, korzystając z takich rozwiązań jak Strava, Koot, TrainingPeaks i wiele innych.

  ZGODNOŚĆ Z TRENAŻEM ROWEROWYM

  Sparuj Edge® 1030 Plus z z trenażerem rowerowym Tacx®, dzięki czemu będziesz mógł podróżować w dowolnym miejscu i czasie.

  PONOWNE PRZELICZANIE POZA TRASĄ

  Możesz wstrzymywać wskazówki dotyczące trasy i powiadomienia o trasie, gdy zjeżdżasz ze szlaku, aby odkrywać nowe miejsca. Gdy będziesz gotowy wrócić na szlak, urządzenie Edge® 1030 Plus pokaże Ci drogę.

  ZGODNOŚĆ Z INREACH®

  Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek się udasz, parując urządzenie Edge z urządzeniem inReach®. Wyświetlaj wiadomości i odpowiadaj na nie, udostępniaj dane podróży i uruchamiaj interaktywne alerty SOS4 w ramach subskrypcji inReach.

  Zestaw zawiera:

  • Urzadzenie: Edge® 1030 Plus
  • Uchwyty: (standardowy i na kierownicę montowany na płasko)
  • Przewód USB
  • Linka zabezpieczająca
  • Podręczniki użytkownika

  Specyfikacja techniczna:

  MarkaGarmin
  Indeks37526

  Warto zobaczyć także:

  rowery elektryczne trek - najnowsze rowery ze wspomaganiem elektrycznym

  jaki prezent dla rowerzysty ? - kilka pomysłów na święta czy urodziny

  rowery elektryczne górskie - najlepiej czują się w terenie górskim

  rab electron pro - ciepła kurtka puchowa z impregnowanym puchem od firmy NIKWAX

  rower elektryczny - sposób na jeszcze dłuższe wycieczki w trudnym terenie

  Ładowanie...